Карантин, день 249. Хворий на COVID-19 Степанов проконсультувався з лікарем call-центру

08:20 16.11.2020

Міністр охорони здоров’я зателефонував до Call-центру , щоб отримати консультацію, як йому лікуватись від коронавірусу.

Карантин, день 249. Хворий на COVID-19 Степанов проконсультувався з лікарем call-центру

Відео він опублікував на своєму Facebook. 

Зазначається, що зателефонувати до Call-центру можна, якщо у вас немає сімейного лікаря.

З’єднання з оператором міністру довелось чекати більш як хвилину. Коли оператор відповів, то попросив перерахувати симптоми. Міністр сказав, що в нього є температура до 37,3, а також головний біль. 

Лікар відповів, що рецепторне лікування може призначати лише сімейний лікар, а у Call-центрі дають рекомендації щодо симптоматичного лікування. Так, він порадив міністру приймати ібупрофен від головного болю та вітаміни C, D3 та цинк.

Максим Степанов також зазначив, що вже має перші висновки про “шлях пацієнта”.

Так, він написав, що “необхідно вирішити проблему підписання декларації з сімейними лікарями онлайн”. 

Перше: Необхідно вирішити проблему підписання декларації з сімейними лікарями онлайн. У людей, хворих на COVID-19, має бути така можливість. Впевнений, що нам вдасться з цим розібратися вже цього тижня”,

– написав міністр. 

Другим висновком Степанова стала необхідність створення бази лікарів, які будуть оперативно консультувати пацієнтів, в яких ще немає декларації з сімейним лікарем, щодо лікування коронавірусної хвороби вдома. “Адже це справді дуже типова ситуація, коли в людини немає сімейного лікаря, і вона не знає, до кого звертатися”, – зазначає він. 

Також міністр вважає, що навіть якщо людина не підписала декларації з сімейним лікарем, вона все одно має отримати контакти фахівця, який буде вести її весь час.

Третє: Також, виходячи з того, що певна кількість громадян не підписали декларацію з сімейним лікарем, необхідно зробити так, щоб вони все ж отримували контакти лікаря, який буде вести їх весь час захворювання та призначати лікування. Такі лікарі мають бути в усіх регіонах України”.

Читайте також: Коронавірусне ток-шоу. Хворий Степанов побував без маски у Шустера

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...