Карантин, день 196. В столичній лікарні медики без сну, а місця лише в коридорі

08:14 24.09

Киянин, що захворів на коронавірус, розповів про “пригоди”, які він пережив після того, як температура різко підвищилася і не збивалася, тому довелося вирушати до лікарні. Поділитися історією чоловік вирішив, щоб мешканці столиці розуміли, що епідемія не примарна загроза, а зовсім поруч і хворих багато.

Карантин, день 196. В столичній лікарні медики без сну, а місця лише в коридорі

Як розповів киянин Олексій Краснощоков на своїй сторінці в Facebook, через високу температуру 22 вересня швидка допомога доставила його в першу клінічну лікарню на Харківському шосе, але там місце знайшлося лише в коридорі.

“Близько 5 ранку за мною приїхала швидка допомога з метою госпіталізації. Протягом шести годин двічі температура долала позначку 39, і вдруге вже не збивалася навіть двома таблетками” “Нурофен” і пакетом “Колдрекса”“, – написав чоловік.

Також Краснощоков додав, що спочатку його відвезли в приватну клініку “Борис”, але відразу ж з’ясувалося, що для госпіталізації необхідно, щоб тест на COVID-19 був проведений напередодні, а, крім того, була потрібна консультація пульмонолога. Тому вирішили їхати в першу міську клінічну лікарню.

За його словами, лікарі в лікарнях вкрай втомлені — вони можуть дозволити собі спати не більше ніж по 30 хвилин.

“За останні 2-3 дні 40 пацієнтів. Прийшла терапевт для консультації. Дуже лаялася, чому на другому тижні хвороби мені не призначили ін’єкційні антибіотики і крапельниці. Сказала, що місця є тільки в коридорі, а там протяги + інфекційні хворі з різними інфекціями, тобто може бути перехресне зараження”, — написав чоловік.

загрузка...

Також Краснощоков заявив, що, оскільки реанімація йому була не потрібна, лікар виписала довідку з рекомендацією робити крапельниці і приймати антибіотики вдома, також рекомендувала щоночі викликати швидку допомогу, яка буде збивати температуру.

“Я пишу ці “офігенні” історії просто аби розповісти як проходить моє лікування і аби ви розуміли, що епідемія не якась там примарна загроза, а зовсім поруч”, – додав киянин.

Наразі він лікується вдома.

Як повідомлялося, за прогнозами Київ буде в «помаранчевій» зоні карантину до кінця березня.

Зазначимо, що вчора в Києві за добу підтвердили коронавірус у 307 людей. Із них 37 – дітей. П’ятеро хворих померли. На сьогодні в столиці вже 20 335 випадків COVID-19, із них 330 – летальних.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...