Карантин, день 110. Випускний у пік COVID-19 – у масках та на відстані

09:05 29.06

Минулого тижня випускники столичних шкіл отримували свідоцтво про повну загальну середню освіту. Через карантин масове святкування було скасоване, а урочисте вручення на території шкіл пройшло згідно протиепідемічних вимог – у масках та з дотриманням дистанції. Українські зірки дали поради випускникам, чиї плани на випускний змінив COVID-19.

Карантин, день 110. Випускний у пік COVID-19 – у масках та на відстані Фото: Facebook Олена Фіданян

Підбірку фото з випускних у столичних школах опублікувала директорка департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян. Більшість заходів пройшла на свіжому повітрі.

Українські зірки MONATIK, ONUKA, Настя Каменських, олімпійські чемпіонки Ольга Харлан та Анна Різатдінова, дизайнерка Катя Сільченко, ведучий Олександр Педан та багато інших дали поради випускникам, чиї плани на випускний змінив COVID-19 – “ніколи не зупинятись, не переставати навчатись та завжди вірити у свої сили”.

Зазначимо, що 25 червня стартувало ЗНО – важлива подія для випускників, що планують вступати до вишів.

У Києві цьогоріч для проходження ЗНО зареєструвалася 31 тисяча осіб. 22 тисячі з них – випускники цього року. Майже 4 тисячі цьогорічних випускників, тобто кожен п’ятий, вирішили не здавати ЗНО. Таку можливість отримали старшокласники, що не планують вступати до вищих навчальних закладів. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...