Карантин, день 109. Президент зібрав термінову нараду через зростання коронавірусу

08:14 28.06

Президент зібрав на нараду не лише урядовців та представників правоохоронних органів, а й очільників державних адміністрацій та міських голів. Говорили про зростання захворюваності на коронавірус та необіхідність посилення контролю.

Карантин, день 109. Президент зібрав термінову нараду через зростання коронавірусу

Про це повідомляють у Офісі Президента.

Що на нараді казали урядовці? 

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов: 

…якщо на кінець травня фіксувалося 300-400 лабораторно підтверджених випадків зараження на добу, то нині – 900-1000, втричі зросла кількість тих, кого госпіталізують. Основна причина такого стану справ – нехтування правилами карантину”.

Президент України Володимир Зеленський:

загрузка...

В Одесі запрацювали клуби, зірки давали концерти, відкрили всі пляжі. Пішла чутка, що на відкритому повітрі ніхто не захворіє. Однак це неправда. Через усе це ситуація сильно погіршилася. Якщо раніше Одеса мала один з найкращих показників щодо поширення коронавірусної інфекції, то сьогодні кількість захворілих на добу значно вища”.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков: 

За останні дві доби правоохоронці перевірили понад 6 200 закладів: майже 3 500 закладів торгівлі, 2 тисячі закладів харчування, 850 нічних клубів і розважальних місць. Було складено 355 адміністративних протоколів, найбільше порушень виявлено у Вінницькій, Львівській, Одеській, Тернопільській областях та в місті Києві”.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль попросив міських голів залучити муніципальні патрулі до роботи з відомствами, що здійснюють контроль, такими як, наприклад, Держпродспоживслужба, та іншими для дотримання санітарно-епідеміологічних вимог; обмежити роботу нічних клубів з 10-ї години вечора; поставити на жорсткий контроль муніципальний транспорт, а також покращити інформаційну політику та допомогти навчальним закладам підготуватися до дистанційної роботи.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що з осені більшість українських шкіл імовірно доведеться перевести на дистанційне навчання. 

Нагадаємо, що станом на вчора в Україні було зафіксовано 42 065 випадків COVID-19, з них 1110 летальних, 18 701 пацієнт одужав.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...