Карамельна тростина, як палиця пастуха під ялинкою – що вона означає?

Автор: Оксана Тупальська
01:11 01.01

На Різдво Христове та у новорічні подарунки під ялинкою в усьому християнському світі вкладають карамельну тростину, переважно червоного кольору. Такі солодощі – це не ціпок Святого Миколая, а палиця пастуха, яка має символічне значення.

Карамельна тростина, як палиця пастуха під ялинкою – що вона означає?
На честь народження Ісуса, творець карамельної тростини заклав багато символів в цей смаколик.
 
Білий колір символізує безгрішність Ісуса. Він єдиний, хто не згрішив та не порушив Божі закони, саме цим Ісус відрізняється від нас, грішних людей.
 
Червоний колір – символ крові Ісуса. Будучи безгрішним – він пролив свою кров за нас та помер на хресті.
Кров – символ життя.
 
Перевернута паличка схожа на англійську літеру J, яка є першою літерою в імені Ісуса, а саме – Jesus (англ.). В перекладі ім’я значить – Господь спасає.
 
Якщо паличку знову перевернути, тоді вона стає схожою на тростину пастуха. В той час і в тій культурі, де народився Ісус, вівчарство було дуже поширеною справою, і пастухи носили такі тростини. В Новому Завіті Ісус часто порівнює себе з добрим пастирем, який любить та дбає про своїх овець.
 
“Фото різдвяної карамельної палички заполонили весь Інстаграм, всі роблять красиві фото, але мало хто знає, який глибокий зміст вона в собі несе. Різдвяна паличка – один з атрибутів Різдва. Варто сказати, що Різдво – свято, присвячене народженню Ісуса Христа, він Бог, який прийшов в цей світ як звичайна людина та народився від Діви Марії в місті Віфлеємі”, – розповідає Катерина Ковач.
@la_torta.ua 👩🏻‍🍳Зробіть неймовірно смачне печиво Посох за нашим рецептом і здивуйте своїх близьких🫶🏻 До речі, фігура може бути будь-яка, необов’язково посох, до Дня закоханих підійде серце❤️ Все надзвичайно легко і просто в приготуванні, і з інгредієнтів, які точно є у вас вдома, тому зберігайте рецепт✅ 🛍️Все, що Вам знадобиться додатково є в магазині La-Torta: цукрова пудра, борошно, вінчик, барвники, сито, миски, силіконовий килимок, тефлоновий килимок. Пишіть нам у дірект або переходьте на сайт📲 Ваша Ла-Торта🥰 #кулінарія #кондитер #кондитерство #кондитерукраїна #кондитертікток #українськийтікток #тіктоктренди #робочийпроцес #смачнірецепти #кондитерськиймагазин #інтернетмагазинукраїна #інтернетмагазин #рек #рекомендації #випічка #рецепт #моятиктоксемья #рекомендации #fyp #recommendations #печиворецепт #одесса #киев #харьков #львов #николаев #печеньерецепт #деньзакоханих #різдво #силіконовийковрик ♬ Flowers – Miley Cyrus

Раніше “ВК” розповідав, спів колядок в колі родини – прекрасна традиція, яку варто передати дітям. Співають колядки та щедрівки до кінця святкового періоду – аж до лютого. Ще місяць можуть сміливо бути прибраними домівки та сяяти ялинки – і під час святкування Нового року, і на Водохреща. Однак, коли репертуар закінчився, можна вчитися колядувати разом із зірками.

Великий Київ у Google News

підписатися