Канікули з користю: для школярів розпочинається курс програмування на платформі “Java”

Автор: Галина Ворона
03:37 20.12.2023

Київські школярі під час зимових канікул можуть пройти курс програмування на платформі “Java” від громадської організації “Фундація розвитку інновацій”.

Канікули з користю: для школярів розпочинається курс програмування на платформі “Java”
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Міносвіти, для 5–8 класів доступні безплатні навчальні програми “Java For Teens”,  для 8–11 класів – “Java Basic”.

Навчання першого потоку розпочнеться вже 23 грудня, другого — 30 грудня. Щоб долучитися, необхідно зареєструватися на сайті, а потім приєднатися до відповідної групи в телеграмі.

Курс “Java For Teens” для 5–8 класів:

  • базується на використанні ресурсів стандартного пакету java.awt зі складу Java API для роботи з простими геометричними елементами, з яких утворюватимуться графічні зображення;
  • розкриває всі основні алгоритмічні та об’єктні поняття і конструкції — розгалуження, цикли, масиви, класи, об’єкти, методи;
  • формує в школярів знання і навички, необхідні для розуміння в старших класах складних абстрактних моделей алгоритмічного та об’єктно-орієнтованого програмування, що є основою промислового розроблення програмного забезпечення.

Курс “Java Basic” для 8–11 класів:

  • базується на комплекті відеоматеріалів “Програмування на Java”;
  • містить практично повний навчальний матеріал розділів “Структурне (алгоритмічне) програмування” і “Об’єктно орієнтоване програмування” з інформатики;
  • містить тестові домашні завдання англійською мовою, складені за вимогами сертифікаційних іспитів корпорації “Oracle”, виконання яких дасть учням змогу об’єктивно оцінити рівень знань і доцільність продовження навчання вже на промисловому рівні.

Навчання відбуватиметься в режимі “перевернутий кабінет” — blended learning і передбачатиме вечірні або ранкові менторські вебінари 1–2 рази на тиждень.

Читайте також: Екзотичні рослини, оригінальні смаколики та цікаве дозвілля: у Ботсаду відбудеться благодійний Різдвяний вернісаж

Нагадаємо, учні 5–7 класів шкіл Києва та інших міст і сіл країни можуть долучитися до безплатного курсу “Winter with Java” від благодійного фонду “Star for Life Ukraine”.

Великий Київ у Google News

підписатися