Кандидатів на роботу в Києві перевірятимуть на поліграфі – кого змусять пройти через “Детектор брехні”

Автор: Оксана Тупальська
15:32 14.05

Обстеження з використанням поліграфа почали проводити у Києві в відділення Національного наукового центру «Інститут спеціальної експертизи імені заслуженого професора М. С. Бокаріуса». Заступник Міністра юстиції України з питань державної виконавчої служби Андрій Гайченко запевняє, що пристрій допоможе виявляти факти корупції та фіксуватиме колаборантів.

Кандидатів на роботу в Києві перевірятимуть на поліграфі – кого змусять пройти через “Детектор брехні”
Світлодіодне освітлення

Перевірка на поліграфі є обов’язковою умовою при призначенні на певні посади державної служби та є важливим інструментом для правоохоронних органів, – повідомив Гайченко.

Національний науковий центр ICE ім. заслуженого професора М. С. Бокаріуса активно розвиває напрями експертних досліджень, попит на які зростає через війну та посилення зусиль із запобігання корупції, – повідомив заступник Міністра юстиції України з питань державної виконавчої служби Андрій Гайченко.

Варто нагадати, що висновки “Детектора брахні” відповідно до законодавства не є достатньою підставою, щоб людину було звинувачено у вчиненні злочину. Підтвердженням мають бути конкретні факти та докази, отримані в ході слідства.  

Раніше “ВК” розповідав, що під час відбору кадрів на “Детектор брехні” відправляв кандидатів на посади в мерії колишній міський голова Києва Леонід Черновецький. Однак це не завадило самому мерові провернути низку корупційних схем, особливо пов’язаних з земельними питаннями, внаслідок чого кияни досі змагаються з незаконними забудовниками, які нищать зелені зони та шкодять людям. 

Великий Київ у Google News

підписатися