Кандидат в мери Києва засипав дитмайданчик піском і пригрозив, що це тільки початок

14:46 05.06.2020

Потенційний кандидат на виборах мера Києва від “Слуги народу” Микола Тищенко вирішив поборотись за симпатії киян і під лозунгом “Зробимо рідне місто комфортним” наповнив піском дитмайданчики. Результатом своєї роботи він похвалився у соцмережі і обіцяв, що це тільки початок. Та якщо подивитись, що вийшло, обіцянка трохи лякає.

Кандидат в мери Києва засипав дитмайданчик піском і пригрозив, що це тільки початок

Як повідомив Тищенко на своїй Facebook-сторінці, його команда вже встигла “покращити” майже 30 адрес, наповнивши на прохання киян дитмайданчики піском – мовляв, якщо ваш двір ще не покращили, не переживайте, скоро доберемось до вас.

А ось як виглядають ці “покращення” на фото, оприлюднених Тищенком. Зробив аби як – і швиденько накатав постик, навіть не розуміючи, наскільки це убого. Народ схаває, напевне, думає депутат. Саме тому обіцянка про те, що “це тільки початок”, сприймається як погроза, що таке “покращення” кожен може побачити завтра у своєму дворі. Не приведи боже.

Ось і користувачі чомусь не зворушені депутатським піклуванням. Замість того, щоб розчулено витирати скупу сльозу, пишуть у коментарях під постом глузливі відгуки по типу “Засипали разом з дітьми”,  “Ніхто і ніколи не був так щедрий! Пісок в пісочниці! Ось це рівень!”, “Девізом передвиборчої кампанії має бути “Навалимо найбільшу купу!”, “Аж страшно подумати, що буде з Києвом після Вашого обрання міським головою!”, “Єслі чесно, пане Миколо, оця фраза “І це лише початок” в контексті оцих фото – це трохи пугає”, “Побачив у репостах, думав, що це фейк. А виявилось, що ні. Ох” та інші.

Нагадаємо, під час карантину ресторан Тищенка “Велюр”, незважаючи на обмеження, приймав VIP-гостей – народних депутатів, бізнесменів, “кварталовців” та екс-чиновників (ВІДЕО). Після розголосу нардеп заявив, що ресторан – це своєрідний штаб, де проходять особисті зустрічі людей що мало не рятують Україну.

Микола Тищенко став четвертим представником від партії “Слуга народу”, який піде на партійний праймеріз для визначення кандидатів на вибори мера.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...