Камені спотикання на Подолі, ремонт Південного мосту, трансплантація серця дитині – найбільш резонансні новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
22:13 28.09

Насичений на події і новини вівторок, 28 вересня, дивував та розчаровував киян. Адже про перші камені спотикання ніхто не чув, а про затори, які виникатимуть внаслідок ремонту мосту, більшість водіїв воліла б не чути. Справжнім дивом стало врятоване життя дівчинки-підлітка, яку прооперували сьогодні.

Камені спотикання на Подолі, ремонт Південного мосту, трансплантація серця дитині – найбільш резонансні новини дня Фото: Ілюстративне

На Подолі з’являться перші камені спотикання – дата відкриття

До 80-тої річниці трагедії Бабиного Яру в столиці закладуть перші камені спотикання в рамках проекту «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва» та проведуть безкоштовну історичну екскурсію Подолом.

У рамках проєкту також проведуть інтерактивну екскурсію, присвячену двом українкам, які вибрались з Бабиного Яру — Діні Левіній та Людмилі Ткач.

Готуйтесь до заторів: на проїжджій частині Південного мосту стартує ремонт

Як повідомляє «Київавтодор», роботи розпочались на початку серпня і досі тривали під проїжджою частиною. З 2 жовтня розпочинаються роботи на проїжджій частині. Зокрема, у напрямку лівого берега.

Триватимуть роботи до середини грудня, за цей час заплановано замінити 4-6 деформаційних швів. Робота триватиме одразу на кількох швах, аби швидше закінчити заміну мостових елементів.

Врятували 12-річну Маргаритку: в Україні пройшла друга трансплантація серця дитині (ВІДЕО)

Про операцію повідомили в Інституті серця МОЗ України. Трансплантація відбулася сьогодні, і  о 14:00 в грудях 12-річної Маргарити забилось донорське серце. За словами медиків, це був її єдиний шанс на життя.  
 
Донором став  30-річний чоловік з Вінниці, родині якого співробітники Інституту висловлюють співчуття, шану та вдячність.

Великий Київ у Google News

підписатися