“Кайдашева сім’я”, романтика і граф Каліостро – афіша на ці вихідні

11:21 17.09.2021

Від української класики до сучасної драми, поезії та музики – кожен знайде собі щось до смаку цими вихідними.

“Кайдашева сім’я”, романтика і граф Каліостро – афіша на ці вихідні
Світлодіодне освітлення

Будинок актора

Що: ”ВІДМІННИЦЯ. Невипадковий колаж”: творчий вечір театру КХАТ

Коли: 19:00, субота 18 вересня

Свій 12-тий театральний сезон Київський Художній Альтернативний Театр “КХАТ” відкриває надзвичайним творчим вечором. Вы матимете змогу насолодитися уривками з вистав, віршами Катаріни Сінчілло та піснями у виконанні Віктора Кошеля.

Квитки 

Що: «НІЧ З ГРАФОМ КАЛІОСТРО». Вистава Класичного Художнього Альтернативного Театру. 

Коли: 19:00, неділя 19 вересня

Класичний Художній Альтернативний Театр представляє яскраву комедію «Ніч із Графом Каліостро». Талановиті актори і динамічний сюжет – усе, що потрібно для прекрасного вечора!

Режисерський задум справді незвичайний і здатний здивувати кожного: в постановці представлена нова, несподівана версія історії про великого Графа Каліостро. Пригоди відомого мага, які надихають світових драматургів, ви побачите в новому ракурсі. Адже вистава розповідає про пригоди італійців, але не у себе на батьківщині, а під Полтавою!

Чудовий настрій від легкої веселої вистави – забезпечено! «Родзинкою» постановки стануть приголомшливі костюми, гарні танці та особливе музичне оформлення.

Готуйтеся вслухатися в кожну фразу, кинуту героями: ці цитати стануть крилатими! І, звичайно, масу незабутніх емоцій подарує яскравий несподіваний фінал, який стане справжнім сюрпризом для публіки.

Вистава присвячується Григорію Горіну, автору сценарію кінострічки «Формула кохання».

Квитки

Київський театр опери та балету

Що: Опера «Шлюбний вексель»

Коли: 19:00, неділя 19 вересня 

Опера Джоаккіно Россіні дуже театральна, заряджає позитивними емоціями та гарним настроєм. У нашій же інтерпретації вона втілена із сучасними нотками, а події твору відбуваються у райському саду, ідилія якого порушується появою у ньому однієї лише людини. При всій специфічності оперного жанру, кожен із глядачів незалежно від віку та мистецького смаку зможе разом із акторами прожити цю історію, що зачіпає питання права на власний вибір.

Возможно, это изображение (птица и на открытом воздухе)

Квитки

Театр імені Івана Франка

Що: “Кайдашева сім’я” 

Коли: 19:00, неділя 19 вересня

Сюжет “Кайдашевої сімї” охоплює події, що відбулися у великий сільській родині Кайдашів. Ми зустрічаємося з героями: Кайдашем, його дружиною Марусею та двома їх синами Карпом і Лавріном у переламний момент існування сімї, коли дорослішають діти, обирають собі пари і починається інше життя. У цій виставі сміх лунає крізь сльози й навпаки. Комічні і драматичні ситуації, у які потрапляють персонажі, взяті з самого життя.

Квитки

Що: “Земля” за роменом Ольги Кобилянської 

Коли: 19:00, неділя 19 вересня

Вистава «Земля» є інсценізацією однойменної повісті (1901) класика української літератури Ольги Кобилянської (1863-1942). Як відомо, в основу твору покладено реальну подію, що сталася в одному із сіл Буковини, а саме – братовбивство заради володіння землею.

Квитки

Що: Трамвай “Бажання” за мотивами однойменної п’єси Теннесі Вільямса

Коли: 19:00, субота 18 вересня

П’єса «Трамвай “Бажання”» (1947 р., дослівний переклад з англійської – «Трамвай на імення жага») – один із найпопулярніших творів не лише Теннесі Вільямса (1911 -1983 рр.), а й світового театру та кінематографу в цілому.

Жорстка драматична колізія, напруженість та глибина діалогів, непересічність сценічних образів, гранична відвертість прагнень та емоцій, що керують героями, зробили цей твір магнетично захоплюючим і дарували авторові Пулітцерівську премію (1948 р.), та прижиттєве визнання класиком сучасної драми ХХ століття.

Квитки

Театр драми і комедії на лівому березі

Що: “Романтика”, сценічна редакція Олександра Середіна за мотивами повісті “Я (Романтика)”

Коли: 19:00, субота 18 вересня

Як стається так, що молоді, талановиті, закохані, світлі люди зустрічаються зі злом і чому воно отримує над ними владу? Нас виховують, плекаючи цінності добра, моралі та любові – тоді як стається так, що в історії людства трапляються страшні періоди війн, терору, масових вбивств? Режисер спонукає глядачів зробити припущення, пофантазувати на тему подій, що відбулися до та після описаної в творі «Я (Романтика)» історії. Сюрреалістичні, абсурдистські фрагменти минулого героїв: Андрюші, доктора Тагабата, матері – допомагають глибше зазирнути в п’єсу та відчути психологічний стан головного героя, з усією роздвоєністю його душі в протиборстві добра та зла: «Я — чекіст, але і людина».

Квитки

Що: “Альбатроси”

Коли: 19:00, субота 18 вересня

Уявіть: ваша дружина влітає до домівки, бере гроші, щоб розрахуватися з таксистом (хоча має власне авто), а потім розповідає, як подарувала геть усе ваше майно одному дуже милому молодику. Чи можливо таке? Подивившись “Альбатросів”, ви зрозумієте, що можливо.

Квитки

Що: “Токсини”

Коли: 19:00, неділя 19 вересня

Трапляється так, що батько повертається через 20 років, аби зустрітись з вже дорослим сином. Як пояснити чому в житті так сталось, як знайти потрібні слова і чи можливо налагодити стосунки? Дехто втрачає дитину, і намагається помститись вбивці. Але чи помста загоїть рани втрати? Або ж тобі пропонують посаду твоєї мрії, ти один з сотень претендентів, проте, за це ти змушений заплатити своїм минулим, частиною життя та єдиним що маєш – спогадами. Чи це справедлива ціна заради майбутньої посади?

Всі герої цієї історії бажають змінити світ на краще, прагнуть віднайти справедливість, позбутись токсичності. Проте, що робити, якщо в певний момент усвідомлюєш, що ця токсичність – частина тебе самого? Перебуваючи в соціумі, ми періодично отруюємо життя одне одному. Токсичність – частина нашої дійсності.

П’ять дверей – за кожною з них своя історія. П’ять ситуацій – п’ять версій розвитку подій, хоча здавалося, що фінал незмінний. П’ять захоплюючих сюжетів на межі. На межі токсичності. Пошукаємо шлях до зцілення?

Квитки

Що: Ерендіра не хоче вмирати

Коли: 19:00, неділя 19 вересня

Максим Голенко – відомий український режисер, чиї вистави схожі на голлівудський бойовик зі справжнім екшеном та епатажем. «Ерендіра не хоче вмирати» – політична сатира, що сповнена краси, чесності та драйву з дрібкою українського вогню!

Як змінюються людські цінності, коли опиняються за межами країн першого світу?

Журналіст, збираючи матеріал для репортажу, натикається на історію 14-річної Ерендіри та її бабці, за сумісництвом відомої вдови контрабандиста. Їхній будинок знищила пожежа. І найкращим виходом з ситуації, як вирішує бабуся, буде продати цноту власної онучки. Двісті двадцять песо і тушонка – ось її ціна. Бабця планує розпоряджатись честю онуки, допоки та не розрахується з боргом, проте, схоже, що сума погашення, обіцяє дівчинці довічне рабство.

У виставі хитро переплітаються карнавальність з політсатирою, раціональне з ірраціональним, а гротеск з реальністю. Тоді стає важко повірити, що десь у світі це все ще може бути дійсністю…

Квитки

Читайте також: Все про самотність і внутрішнє “я”: у музеї Києва працює нова виставка

Великий Київ у Google News

підписатися