Кафе та салонам краси запропонували відкритися в якості “штабів порятунку” Києва

18:30 28.04

Власникам ресторанів, кафе, салонів краси тощо пропонують за прикладом народного депутата Миколи Тищенка відкрити свої заклади в якості “штабів порятунку”.

Кафе та салонам краси запропонували відкритися в якості “штабів порятунку” Києва

Таку ідею запропонував народний депутат Олексій Гончаренко (“Європейська солідарність”) у своєму Телеграм-каналі.

“Ви напевно всі запитуєте себе, а чому я не маю права відкрити свій бізнес, а Коля Тищенко може. Так от, пан Тищенко пояснив, що це не ресторан, а штаб порятунку Києва”, – зазначив Гончаренко.

Він каже, що готовий особисто відкрити стільки штабів порятунку Києва, скільки буде потрібно, і пропонує писати йому на пошту: oleksiygoncharenko@goncharenko.od.ua.

Будемо відкривати всі бізнеси та рятувати Київ!” – додав депутат.

Нагадаємо, в Україні з середини березня заборонили роботу ресторанів у зв’язку з карантином через коронавірус. Незважаючи на це ресторан “Велюр” у центрі столиці, який належить депутату від “Слуги народу” Миколі Тищенку, продовжує приймати VIP-гостей – народних депутатів, бізнесменів, “кварталівців” та екс-чиновників (ВІДЕО).

загрузка...

Сам Тищенко заявив, що ресторан – це своєрідний штаб, де проходять особисті зустрічі з помічниками, з “невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму перетворення міста Києва”.

Додамо, послаблення карантину обіцяють після 11 травня. Проте, згідно плану зняття обмежень, опублікованому Денисом Шмигалем, заклади громадського харчування знову відкриються для відвідувачів на етапі №3, коли протягом 10 днів поспіль кількість осіб, які одужали вдвічі або більше буде перевищувати кількість нових випадків.

 

загрузка...