Кабмін заборонив в’їзд до України громадянам африканських країн: у чому причина

Автор: Володимир Хлєбников
15:46 02.12.2021

Через поширення нового штаму коронавірусу “Омікрон” з 3 грудня на період дії карантину в Україні запроваджується заборона на в’їзд іноземцям та особам без громадянства, які прибули з кількох африканських країн.

Кабмін заборонив в’їзд до України громадянам африканських країн: у чому причина

Відповідні зміни до постанови Кабміну були внесені на засіданні уряду 2 грудня.

Зокрема, заборона стосується громадян ПАР, Ботсвани, Зімбабве, Намібії, Лесото, Есватіні, Мозамбік, Малаві або тих громадян, які перебували на території цих держав не менше семи днів протягом останніх 14 днів.

Згідно з рішенням Кабміну, “обов’язкову самоізоляцію, обсервацію мають пройти громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які прибувають в Україну з вказаних вище країн та перебували на їхній території не менше семи днів протягом останніх 14 днів“.

Нагадаємо, ступінь небезпеки, яку несе новий штам COVID-19 “Омікрон”, оцінюється як вкрай високий, проте наявні вакцини можуть створювати певний захист від важкої форми захворювання та смерті. Про це йдеться в доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Читайте також: Омікрон – які симптоми та чим небезпечний новий штам коронавірусу

Великий Київ у Google News

підписатися