Кабмін підвищив мінімальний оклад чиновникам

22:26 13.01.2021

Кабінет міністрів України погодив мінімальний розмір окладу у 2021 році для державних посадовців. Мінімальна зарплатня становитиме 4540 грн, а максимальна – 37,8 тис. грн на місяць.

Кабмін підвищив мінімальний оклад чиновникам
оренда квартири Київ

Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду від 13 січня. 

Згідно чинному законодавству, мінімальний розмір посадового окладу держслужбовця не може бути меншим від двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. А відповідно до закону про державний бюджет на 2021 рік, прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня становить 2 270 гривень. Таким чином, спеціаліст державного органу повинен отримувати не менш як 4540 гривень на місяць.

Зауважимо, що оновлення стосується фахівців держорганів районів, районів у містах та міст обласного значення (держслужбовців підкатегорії В3).

Водночас оклади інших чиновників залишаться без змін. Так, зарплатня керівника апарату Верховної Ради, секретаріату Кабміну, Офісу Президента, Ради національної безпеки і оборони, Офісу генерального прокурора, Конституційного Суду залишається на встановлених 37,8 тис. гривень, міністерств і центральних органів зі спеціальним статусом – 33,6 тис. гривень, інших центральних держорганів – 29,4 тис. гривень на місяць.

Нагадаємо, що у 2021 році Кабмін планує рекордні видатки на медицину – майже 160 млрд грн, а зарплати всіх медиків підвищать на 30%.

Читайте також: Зарплатня мера Києва. Скільки отримує Кличко та його заступники

Великий Київ у Google News

підписатися