Ймовірно кришував нардеп? – у столиці виявили колл-центр, що здавав позиції ППО та українських військових

Автор: Оксана Тупальська
12:22 01.08.2023

У столиці викрили колл-центр, який збирав відомості про роботу ППО та українських військових. Вилучено печатки з символікою РФ. Депутат Верховної ради Микола Тищенко заявляє, що структура працювала під прикриттям одного з народних обранців.

Ймовірно кришував нардеп? – у столиці виявили колл-центр, що здавав позиції ППО та українських військових
Світлодіодне освітлення

Під час обшуків в офісі  у Києві знайшли печатки російських компаній та банків, зокрема “Газпрому”, “Центробанку”, “Газпром Інвест” та “Московскої Биржі”.

Народний депутат Микола Тищенко опублікував у соцмережі відео, де посеред офісу, в якому працюють правоохоронні органи стоїть він і інший депутат Олег Семінський зі “Слуги народу”. У ролику Тищенко звинувачує Семінського, що той “кришує” офіс, що займається колабораціонізмом. 

Ні правоохоронці, ні сам Семінський звинувачення не підтверджують. Семінський каже, що його громадська приймальня розташована у бізнес-центрі поверхом вище від вказаного офісу, відтак, він спустився подивитися, що відбувається. А Тищенка називає “тайландським робінгудом”.

“Скажу одне: всім діям мають дати оцінку виключно правоохоронні органи. Але ніяк не Коля Тищенко, наш тайландський робінгуд”, – повідомив Семінський у соцмережах.

Тищенко також звинувачує Семінського в нападі на його помічницю, яка знімала все на телефон – депутат начебто перешкоджав фільмуванню:

“Окрім того, що все це відбувається майже в приймальні зазначеного народного депутата, так і вся ця будівля (за словами працівників офісу) може належати пану депутату Семінському… За нашою інформацією, саме цей колл-центр збирав та передавав інформацію про роботу військових Києві в урядовому кварталі та роботи ППО, про що свідчать відповідні вилучені документи, які заповнювалися також російською мовою”, – написав Тищенко у соцмережі.

Тищенко заявив, що поліцейські затримали 38 ухилянтів, серед яких троє іноземців, для з’ясування їхнього ймовірного зв’язку з ФСБ та подальшої перевірки.

Нагадаємо, за діяльність, пов’язану з розповсюдженням інформації про роботу ППО та військових, передбачена кримінальна відповідальність. 

Олег Семінський, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, заступник голови Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, був обраний депутатом 9 скликання по 205 округу (м.Чернігів). У ВР попереднього, а також 4-го та 6-го скликаня був помічником нардепа Нестора Шуфрича (на громадських засадах) – це був час, і коли Шуфрич був в Соціал-демократичній партії України, і в Партії регіонів і в Опозиційному блоку, також Семінський був помічником на громадських засадах нардпів від Соціалістичної партії України Ярослава Мендуся та Миколи Рудьковського.  

Великий Київ у Google News

підписатися