Історична угода. Novus придбав Billa

20:34 02.12.2020

Мережа супермаркетів Novus заявила про завершення укладання угоди про придбання 100% акцій мережі ПІІ “Білла-Україна”.

Історична угода. Novus придбав Billa

Про це повідомляє видання “Інтерфакс-Україна”.

Ми пройшли вирішальний етап і завершили угоду з придбання мережі Billa. В даний момент нам доступна можливість офіційно розпочати плідну роботу для злиття компаній”, – заявив генеральний директор мережі Novus Марк Петкевич.

Операційний директор Novus Олексій Панасенко підкреслив, що графік роботи магазинів не зміниться, підприємства продовжать працювати в звичайному режимі.

Антимонопольний комітет України ухвалив дану угоду, тож, її суб’єкти вже зовсім скоро можуть розпочати єднання.

Зараз для нас доступна можливість офіційно розпочати плідну роботу для злиття компаній. Це історичний момент на шляху розвитку Novus, і наша команда повністю готова до позитивних змін, що очікують мережу”, – підсумував Петкевич.

Варто відмітити, що Novus є одним з наймолодших гравців ринку продовольчих гіпермаркетів в Україні. ТОВ Новус Україна було створено в 2008 році. Розвитком мережі супермаркетів займається компанія BT Invest (Литва). На вересень 2020 року мережа налічувала 46 об’єктів.

В свою чергу, компанію “Білла-Україна” було створено в 1998 році концерном Rewe Group, який був заснований в 1927 році в Кельні. В Україні перший супермаркет Billa відкрився у 2000 році. Втім, за 22 роки розвитку мережа змогла розширитись до 35 об’єктів у Києві, Київській області та Житомирі.

Читайте також: В одному з гіпермаркетів Києва обірвався ліфт. Загинув чоловік

Великий Київ у Google News

підписатися