Історія Стерненка може перерости в Майдан – депутат (ВІДЕО)

13:58 27.02.2021

Акції у підтримку активіста Сергія Стерненка багатолюдні і масові. Все це може перерости з акцій протесту в серйозний спротив. Погано те, що цим може скористатися зовнішній ворог.

Історія Стерненка може перерости в Майдан – депутат (ВІДЕО)

Про це заявив депутат КМДА від “Європейської Солідарності” Олександр Погребинський.

Він прийшов висловити свою підтримку учасниками акції під будівлею Офісу президента, які протестують проти незаконного вироку і ув’язнення активіста Сергія Стерненка, засудженого до семи років ув’язнення.

“Все залежить від дій з боку влади. Якшо влада не отямиться – обурення буде рости. Чи може воно перерости в Майдан – може. Чи може цим скористатися ворог – може. Відповідальність лежить на владі. Якшо реакція буде не адекватною, це призвееде до наслідків. Чи розміє влада шо вона може це спровокувати – не зрозуміло”, – сказав він.

 

Погребинський також наголосив, що питання вироку Сергієві Стерненку можлива, але завдання складне і потребує зусиль.

“Надія завжди є, поки немає рішення суду. Наша задача боротися, приходити на акції і робити їх масовішими та організованішими. Це може спонукати до того, що рішення буде справедливим. Необхідно відстоювавти проукраїнський інтерес”, – додав депутат.

До слова, засудженого на 7 років ув’язнення Сергія Стерненка переведуть в окрему камеру з міркувань безпеки. Під час зустрічі з адвокатом активіст написав листа своїм прихильникам, де подякував за підтримку та побажав “боротися за кожного”.

Великий Київ у Google News

підписатися