Іржава арматура й “обгризені” опори. В мережі показали руйнування Південного мосту (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
16:45 11.01

В мережі оприлюднено кілька фото, які демонструють реальний стан Південного мосту. Ситуація, м’яко кажучи, лякає. Втім, у “Київавтодорі” вважають, що відсутність бетону та тріщини під естакадою та на опорах мосту не несуть загрози.

Іржава арматура й “обгризені” опори. В мережі показали руйнування Південного мосту (ФОТО) Фото: Газета Дарницькі Вісті/Василь Дьомін

На фото видно, як надважлива дорожня артерія виглядає знизу.

Помітні тріщини, іржаві елементи арматури. На одній з опор відсутній верхній шар бетону.

Зазначимо, що під естакадою Південного мосту відкрита територія. Там є проїзд до промислових підприємств та офісів. Біля нульової опори розташоване будівельне містечко. Саме там зосереджено найбільший обсяг ремонтних робіт.

Важливо! Ремонтні роботи під Південним мостом тривають з серпня 2021 року у рамках великого проєкту з заміни деформаційних швів на естакаді мосту.

Читайте також: Наша пісня гарна й нова. Південний міст частково закриють до грудня

Крім того, на ділянці під мостом продовжуються роботи з ремонту опор естакади. Це великий проєкт, завдяки якому планується замінити усі старі деформаційні шви та провести ремонт опор. Частину робіт вже виконали, зокрема повністю оновили бетонне антикорозійне покриття, пише газета “Сьогодні”, посилаючись на комунальників.

Опора, яку показали на фото, наразі перебуває в ремонті. Те, що з неї знято захисний шар бетону, ніяк не позначиться на самій конструкції естакади. Цього року всі роботи на Південному мості мають виконати”, – цитує видання представника КК “Київавтодор”.

Заміну деформаційних швів на естакаді планували розпочати у квітні цього року, коли на вулиці буде тепла погода. Тоді на естакаді Південного мосту обмежать рух транспорту.

Читайте також: Ще один “втомився”: на Осокорках міст обвалюється прямо на дорогу (ВІДЕО)

Як писав “ВК”, на мосту Патона в Києві показали оновлену секцію металевої огорожі. Мешканці столиці звернули увагу, що новенькі бильця вже почали іржавіти.

Великий Київ у Google News

підписатися