Про це народна депутатка заявила на своїй сторінці у Facebook.
Питання тут не в релігії і вірі, а в почутті такту і міри, які, звичайно, в кожного своі. Ідея публічного послання рідній людині – мила, симпатична, різдвяна, але реалізація – як на мене, невдала”, – написала Ірина Геращенко.
Вона додала, що якби замість Софіі під цю проєкцію вітання використали іншу знакову київську будівлю (Пошту, будівлю Консерваторії тощо), то це виглядало б набагато гармонійніше.
українська громадська діячка, журналістка та блогер. Керівниця проєкту «Парк корупції» для Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні. Організатор проєкту Музей новин в Україні. Співзасновниця піар-агенції Gres Todorchuk.
Крім того, Ірина Геращенко заявила, що знайома з іншими роботами громадської діячки Ярослави Гресь, яка була ідейнею натхненницею таких привітань на дзвіниці Софії. Депутатка запевнила, що вони з ініціаторкою проєкту знаходяться по одну сторону “культурних барикад”, але в даному питанні їх естетичні погляди не досягли розуміння.
Нагадаємо, проєкт “Привітання звідусіль” стартував в День Святого Миколая, 19 грудня і мав працювати до 7 січня. Водночас, кияни неоднозначно сприйняли ідею із лазерними вітаннями на дзвіниці Софії.
Згодом координаторка проєкту Ярослава Гресь зяявила, що текстові привітання не будуть транслюватись через обурення киян, а на їх місці з’являться кружляючі сніжинки.
Читайте також: Останній вечір новорічних привітань на дзвіниці Софії (ФОТО)