Інвестиції і нові робочі місця: міжнародна компанія почала будувати нову фабрику в Білій Церкві

Автор: Галина Ворона
03:54 23.03

Міжнародна компанія Unilever, яка продає товари щоденного використання, розпочала будівництво нової фабрики в місті Біла Церква на Київщині. Сьогодні заклали пам’ятну капсулу на місці майбутнього підприємства в індустріальному парку !Біла Церква”.

Інвестиції і нові робочі місця: міжнародна компанія почала будувати нову фабрику в Білій Церкві
Світлодіодне освітлення

Про це розповів голова КОВА Руслан Кравченко.

За його словами, сума інвестицій у фабрику складе 20 млн євро.

На підприємстві буде створено майже 100 нових робочих місць.

Фабрика вироблятиме засоби особистої гігієни, шампуні та гелі для душу відомих брендів. Це товари переважно для українського ринку. Завод потенційно вироблятиме продукцію і для інших ринків Європи.

Загальна площа ділянки під забудову – 4,2 га. Виробнича потужність підприємства – понад 5000 тон на рік. Будівництво фабрики планується завершити наприкінці 2024 року.

За словами Руслана Кравченка, будівництво фабрики відповідатиме найвищих екологічним стандартам. Тут будуть комфортні умови праці, офісне приміщення спроєктовано з урахуванням потреб маломобільних груп населення. Для безпечного проведення робіт вже облаштовано наземне мобільне укриття. Згодом побудують і підземне сховище.

Поруч із місцем будівництва є всі необхідні комунікації та дорожня інфраструктура.

Розвиток індустріальних парків підтримує відновлення промисловості Київщини під час війни росії проти України. Відкриття нових виробництв сприяє підвищенню доходів і добробуту місцевих громад, збільшенню податкових надходжень і стимулюванню розвитку малих та середніх підприємств у регіоні. Пишаюсь, що сьогодні Київщина – один із лідерів розвитку індустріальних парків в Україні. Ми надзвичайно цінуємо наших міжнародних партнерів і готовність, зокрема, британського бізнесу налагоджувати виробництва та робити інвестиції саме в нашій області”, – додав очільник області.

Читайте також: +650 робочих місць. На Київщині з’явиться новий індустріальний парк

Нагадаємо, McDonald’s відмовиться від пластикових ложок та паперу у тацях: які ще нововведення чекають на відвідувачів.

Великий Київ у Google News

підписатися