Інвестиції для COVID-лікарні: депутати “ЄС” Володимир Прокопів і Людмила Ковалевcька залучили 500 тис. грн на спецобладнання

Автор: Галина Ворона
13:31 11.11.2021

Працівники Київської міської клінічної лікарні №10, яка сьогодні є опорною для пацієнтів з COVID-19, скаржаться на нестачу професійного обладнання для лікування хворих на COVID-19 та навіть таких елементарних засобів індивідуального захисту, як маски. Щоб допомогти медзакладу, депутати “Євросолідарності” Володимир Прокопів і Людмила Ковалевcька знайшли інвесторів, які виділили пів мільйона гривень на спеціалізоване обладнання.

Інвестиції для COVID-лікарні: депутати “ЄС” Володимир Прокопів і Людмила Ковалевcька залучили 500 тис. грн на спецобладнання

Про це розповіли в “Європейській солідарності”.

В результаті багатьох зустрічей, довгих переговорів та візитів до лікарні депутатам “ЄС” вдалося знайти та залучити підприємців, які готові пожертвувати закладу охорони здоров’я цілий комплекс спеціалізованого обладнання для лікарні.

За словами Володимира Прокопіва, дуже важливо коли люди, відповідальні за життя інших, не залишаються самі, коли соціально відповідальний бізнес намагається бути корисним для суспільства.

Його підтримує колега Людмила Ковалевська.

Коли приходиш в клініку і бачиш, в яких умовах працюють лікарі, розумієш, що це герої. Натомість ті люди, котрі зараз стоять з протестами проти вакцин — схаменіться. Ви знущаєтеся над здоровим глуздом, ви знущаєтеся з лікарів та з усіх нас”, – зауважила депутатка.

Читайте також: «ЄС» у Київраді виступає проти прийняття змін до Бюджетного кодексу 

Великий Київ у Google News

підписатися