Інтуїтивний спів, розпис та живопис на воді: киян запрошують на захопливі майстер-класи

23:48 24.06

Столиця все більше повертається до звичного життя, і поява майстер-класів, коли можна повчитися, відпочити й розвіяти свої думки, тому доказ.

Інтуїтивний спів, розпис та живопис на воді: киян запрошують на захопливі майстер-класи

Як зазначається, можна знайти щось для душі і по вміннях для кожного.

Коло інтуїтивного співу Soul для дорослих + чайна церемонія 

Де: Студия “KV2”, Межигірська, 25 Коли: 25 та 29 червня, 18:00-20:00 Вартість: 250 гривень/людина, 400 гривень за двох. Для біженців і переселенців – безкоштовно.  

Коло інтуїтивного співу Soul – це місце, де ми будемо вчитися приймати свій голос, свої почуття, самого себе і просто співати так як вміємо і як захочемо”, зазначають організатори. Після кола буде безкоштовна чайна церемонія.  

Майстер-клас з розпису сумки-бананки

Де: творча студия “Безмежність”, вул. Михайла Стельмаха 10а Коли: 28 червня, початок о 13:00. Вартість: 360 гривень  

 На майстер-класі ви зможете:

  • втілити оригінальний малюнок на сумці для себе чи на подарунок близьким;
  • оволодіти новими навиками в малюванні;
  •  провести гарно час та отримати готову дизайнерську річ;
  •  отримати яскраві емоції та заряд гарного настрою.

До МК входить: сумка, фарби, матеріали, чай та солодощі, і, звичайно ж, релакс! Важливо!! Малюнок узгоджуєте завчасно при реєстрації або обираєте на місці. Реєстрація при передплаті 50 грн. на карту! Додаткова інформація за телефоном – (050) 627 21 52. 

Майстер-клас з основ петриківського розпису

Де: Творча студія “Безмежність”, вул. Михайла Стельмаха, 10 Коли: за попередньою домовленістю.  Вартість: від 262 гривень 

Цікавий, автентичний, неповторний – петриківський розпис. Це традиційний український художній стиль. У ньому безліч мальовничих квітів та дивних птахів, що манять своєю красою та барвистими візерунками. 

Творча студія “Безмежність” може запропонувати вам різні майстер-класи з використанням елементів петриківського розпису. За домовленістю ви зможете власноруч зробити вітальну листівку або розписати браслет, годинник, кухону дошку та багато іншого. Всі матеріали включено.  

Майстер-клас “Ебру – живопис на воді”

Де: студія Lihtaryk, вул. Бастіонна, 5а Коли: за попередньою домовленістю Вартість: 300 гривень 

Ебру – це стародавня турецька техніка малювання на воді спеціальними не тонучими фарбами, які виготовляються з природніх компонентів. Медитативний процес створення візерунку на воді та його перенесення на папір передає ваш настрій та кожен рух. Тут не можна помилитись, адже кожен ваш рух народжує саме той візерунок, який має бути на картині.

Малюючи в техніці живопису на воді ебру дуже важливо притримуватися правила “менше – це більше”. Чим менше ви будете робити рухів інструментами на воді, чим меншу палітру фарб ви будете використовувати, тим краще у вас буде результат. Для того, щоб ви могли спробувати різні прийоми за один майстер-клас ви намалюєте одразу декілька картин.

Всі матеріали включено.  

Нагадаємо, мешканців столиці запрошують на прогулянки «Київ історичний» та «Київ хрещатий».

Великий Київ у Google News

підписатися