Інститут Амосова здійснюватиме діагностичне тестування чотирьох рідкісних хвороб

Автор: Любава Лисичкіна
18:52 26.02

Виявляти рідкісні захворювання буде простіше: Інститут став частиною проєкту «Академія орфанних захворювань». Головна мета проєкту – покращення діагностики та лікування рідкісних захворювань в Україні, а також підвищення кваліфікації лікарів у сфері рідкісних захворювань. Проєкт є результатом партнерства з компанією Санофі.

Інститут Амосова здійснюватиме діагностичне тестування чотирьох рідкісних хвороб

Про це ідеться у повідомленні Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

 ️Спеціалісти Інституту Амосова отримають можливість здійснювати діагностичне тестування на чотири рідкісні спадкові захворювання (хвороби Фабрі, Гоше, Помпе та мукополісахаридоз 1 типу) для пацієнтів у лабораторіях, що є партнерами Санофі, включаючи провідну лабораторію у Відні. У рамках цього проєкту Санофі покриє всі логістичні та діагностичні витрати на зазначені тести.

 Освітня частина Академії передбачає створення декількох освітніх модулів на платформі «УкрМедІнфо», присвячених загальній проблематиці рідкісних захворювань, хворобі Фабрі, хворобі Помпе, хворобі Гоше.

 ️Окрім того, проєкт передбачає проведення навчальних семінарів та практичних майстер-класів для лікарів різних спеціалізацій із зазначених закладів, спрямованих на розширення їхніх знань у галузі діагностики рідкісних захворювань.

В межах цієї співпраці директор ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» Василь Лазоришинець та керівник департаменту спеціалізованої допомоги Олена Бушміна уклали відповідний договір.

Відомо, методи лікування контузії застарілі: у Києві вивчають американський досвід подолання травм.

Великий Київ у Google News

підписатися