Інноваційна технологія з розмінування, універсальний утилізатор, екореактор – у КПІ оголосили переможців проєктів-стартапів, які рятуватимуть світ

Автор: Любава Лисичкіна
21:18 24.05

Загалом на Конкурс було подано 47 проєктів з 16 міст України, із яких за оцінюванням Експертної ради до фіналу увійшли 20 проєктів.

Інноваційна технологія з розмінування, універсальний утилізатор, екореактор – у КПІ оголосили переможців проєктів-стартапів, які рятуватимуть світ
Світлодіодне освітлення

Як відомо, 15-16 травня в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся міжнародний Форум “Екологія і мир”,  організаторами якого стали Українська Рада Миру, Всеукраїнська інноваційна екосистема Sikorsky Challenge Ukraine та Міжнародна громадська організація «Рада з екологічної безпеки».

Презентація проєктів-фіналістів гостям та журі Конкурсу відбулась в змішаному форматі (онлайн+офлайн). За результатами оцінювання проєктів членами Журі переможцями були обрані наступні проєкти:
  1. Сократ – Інноваційна технологія, яка пришвидшить розмінування території  України (ТОВ “СТЕНДЛІ”, Київ)
  2. MineGuard – КІТ-набір для дрону, який забезпечує дистанційне виявлення мін з високою точністю (Національний технічний університет “Харківський політехнічний iнститут”)
  3. Магнітна сепарація – основа природоохороних технологій майбутнього (Державний заклад “Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління”
  4. Універсальний утилізатор – газогенераторний котел ALLIGATOR (підприємець, Київ)
  5. Каталітичний екореактор (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
  6. Механічний метод очищення поверхні акваторій від нафтопродуктів (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
  7. Наноструктуровані ситали для іммобілізації РАВ (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова)
  8. Роботизовані комплекси на базі штучного інтелекту (Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова)

Командам переможців буде надана можливість безплатно пройти акселераційну програму від Інноваційного Холдингу “Sikorsky Challenge” з метою підготовки проєктів до інвестування.

Крім того, проєкти-переможці автоматично стали фіналістами XIII Міжнародного Фестивалю “Sikorsky Challenge 2024”, який відбудеться вже у кінці жовтня цього року.

Великий Київ у Google News

підписатися