Індекс повітря в Київській області – є новий чат-бот ЄноТік

13:26 17.06.2020

Обласна влада зробила черговий крок до покращення спільного, з мешканцями області, контролю за якістю екологічного стану Київщини. Департамент екології та природних ресурсів запустив офіційний інформканал: спеціальний чат-бот в Telegram та у Messendger. Його розробляли майже пів року.

Індекс повітря в Київській області – є новий чат-бот ЄноТік

Як повідомляє КОДА, чат-бот назвали ЄноТік. Його легко знайти на офіційній сторінці Департаменту чи в додатку Telegram за ім’ям @ecoecobotbot.

На сьогодні він пропонує інформацію та послуги за кількома напрямками. Насамперед, це оперативні дані про стан атмосферного повітря у 13 містах Київської області (Бровари, Бориспіль, Васильків тощо).

Крім того, програма дозволяє отримати консультацію з адміністративних послуг. В тому числі: про дозволи на викиди речовин, що забруднюють середовище, декларації про відходи, оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку.

Новостворений інструмент допоможе дізнатися як правильно подати скаргу щодо порушення екологічного законодавства та поінформує про наявність дозвільних документів на конкретному підприємстві.

А ще, за допомогою ЄноТіка можна подавати пропозиції та звернення до Департаменту екології та природних ресурсів.

Зазначається, що поступово програму розвиватимуть та вдосконалюватимуть.

Нагадаємо, у Kyiv Smart City – нові можливості для автовласників і пасажирів.

Великий Київ у Google News

підписатися