Індекс повітря в Києві станом на 21:00 – в столиці найбрудніше повітря в світі

21:00 17.04.2020

Ще зранку у списку міст із найвищим рівнем забрудення повітря Київ займав то 5, то 6 сходинку. До вечора столиця України очолила цей список.

Індекс повітря в Києві станом на 21:00 – в столиці найбрудніше повітря в світі

Платформа IQ Air повідомляє, що Київ – місто із найбруднішим повітрям у світі. Вранці індекс якості повітря становив 122, і за день цей показник підвищився на понад 40 одиниць.

Зростання це можна відслідкувати на прикладі однієї з вулиць, де встановлено датчики – вул. Полтавська, Шевченківський район. Станом на 18:00 індекс якості повітря там становив 137… 

…а зараз цей показник становить 186. 

Це означає, що дихати таким повітрям небезпечно. На сайті радять не виходити з дому, не відкривати вікна, користуватись очищувачем повітря та носити маску на вулиці.

Детальніше по Київській області та столиці дивимось на платформі SaveEcoBot.

Всюди по області показники забрудненості повітря також підскочили. 

Найвищим у області індекс забрудненості повітря був у Броварах. Вдень він становив 154, але до вечора ця цифра зросла майже на 10 одиниць. Як бачимо, в окремих районах цей показник сягає небезпечних 180. 

Щодо окремих Київських районів, то зранку районом із найбруднішим повітрям була Дарниця, поступово ці лаври перейшли до Троєщини, і поки що вона тримає цю сумну першість – тут рівень забрудення повітря сягає 199 одиниць.

Щодо центральних вулиць, то всі показники, які зараз тримаються в межах 100-150 ще вдень варіювались від 30 до 60 і не несли ніякої або майже ніякої небезпеки киянам.

Районом із найчистішим повітрям станом на 18:00 вважався Святошин, там індекс забруднення повітря становив чудові зелененькі 15. Найближчий датчик з моніторингу повітря показував 81, це помірний показник.

До 21:00 повітря у Святошинському районі забруднилось на 30 одиниць, і хоч це вже ще хороший рівень, неподалік з’явилась локація із індексом якості повітря 154.

На тему забрудненості повітря та радіаційного фону мер Києва Віталій Кличко спілкувався сьогодні із рятувальниками в Чорнобильській зоні. Рятувальники сказали, що Чорнобиль тут ні при чому, та кажуть, що всюди все окей. 

Але в той же час закликають позакривати вікна та сидіти вдома.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я розповіла, які симптоми отруєння продуктами горіння. Серед них – головний біль та порушення дихання. Детальніше читайте тут: Отруєння продуктами горіння – 8 симптомів

Читайте також: Коли покращиться повітря у Києві – прогноз Укргідрометцентру

 

 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися