Святий Миколай цьогоріч буде віртуальний, а святковий настрій – справжній

18:40 04.12.2020

Через карантинні заходи цього року в столиці не проводитимуть святкових концертів на площах міста. Не буде й традиційного ярмарку. Але без святкового настрою кияни і гості міста не залишаться. Не обійдеться і без резиденції Святого Миколая – щоправда, діти спілкуватимуться з чарівником віртуально.

Святий Миколай цьогоріч буде віртуальний, а святковий настрій – справжній

Про новорічні святкування в столиці під час пандемії розповів автор и президент етнокультурного проєкту «Folk Ukraine» Ігор Добруцький в програмі «Ранок по-київськи» (телеканал «Київ»).

За його словами, через карантинні заходи цього року в столиці не проводитимуть святкових концертів на площах міста. Не буде й традиційного ярмарку. Але все одно організатори подбали, аби створити у киян і гостей міста святковий настрій.

Буде щось подібне на «теренкур» – 4-километрова новорічна доріжка, по якій можна буде гуляти зберігаючи соціальну дистанцію.  Вона об’єднає декілька локацій – Софійську площу, Скляний міст, Арку Дружби народів, Володимирську гірку, алею художників, Андріївський узвіз та Контрактова площу. По дорозі можна буде купити чай, глінтвейн та смаколики. Але новорічної їжі цього разу також не буде», – розказав Ігор Добруцький.

Не буде звичної концертної програми – тільки фонова музика. На «новорічному шляху» встановлять три тематичні ялинки –  Чарівний ліс, в стилі полігональної кришталевої іграшки та в  петриківському розписі.  При цьому перша, що знаходиться на Софійській площі,  заввишки понад 31 метр, під Аркою Дружби народів – 20-метрова, а головна ялинка Подолу – 18 метрів.

Також святковий настрій створюватимуть ілюмінація, ковзанки, каруселі. На Софійській площі буде розташована віртуальна резиденція Святого Миколая, де діти можуть загадати побажання.

«Святий Миколай вже старенький і знаходиться на самоізоляції. Тож з ним можна буде поспілкуватися віртуально», – розказав організатор свят.

А поки що на Софійській площі вже встановлюють новорічну ялинку. Вже навіть причепили капелюх.

Нагадаємо, на Печерську з’явиться ще одна новорічно-різдвяна локація – у грудні на території Палацу «Україна» для всіх бажаючих поринути у святкову атмосферу розгорнеться «Містечко зимових розваг».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...