Ігор Кужільний йде у Київраду від “Слуги народу” у Подільському районі

13:21 22.10

Кужільний Ігор – другий у списку кандидат до місцевих органів влади від партії «Слуга народу» по Подільському району.

Ігор Кужільний йде у Київраду від “Слуги народу” у Подільському районі

Політик вважає, що точно знає як проблеми, які треба вирішити у Подільському районі, так і ті, які є у столиці. Він має чіткий план дій та розуміє, що місто Київ – це не місто чиновників, олігархів чи забудовників. Київ – це місто для всіх людей, які тут живуть, працюють, виховують дітей, роблять внесок у розвиток столиці І він готовий робити все, щоб надати цим людям допомогу.

Головні напрямки, які Ігор Кужільний хоче охопити :

1. Благоустрій Подільського району. Забезпечення чистого довкілля на нашому районі це обов’язок кожного громадянина. Влада мусить допомогти, так як ставити більше баків для сміття тощо. Чисте подвір’я, затишні парки, відремонтовані дороги, відремонтовані спортивні майданчики – це задачі які мають виконуватись місцевими органами влади і не тільки під час виборчого процесу.

2. Розвиток спорту серед молоді. Треба показати молоді, що спорт – це круто та цікаво. Спортивні змагання допомагають вчитись працювати у команді, та розвивають характер.
3. Транспортна проблема столиці. Цей пункт стосується кожного району міста, та особливо центральних таких як Подільский.

4. Незаконна забудова. Поділ – це історична частина нашої столиці. Правоохоронні органи мають слідкувати та перевіряти кожного забудовника, тому що знищення історичних пам’яток міста – важкий злочин.
5. Екологія міста. Як і третій пункт, це питання доцільне як для усього міста, так і для Подільського району. Має відбутись діалог із підприємствами для оптимізацій промислових відходів із допомогою новітніх технологій.

загрузка...

Ігор Кужільний народився у звичайній українській родині. Одружений, виховує маленьку доньку. Після  школи навчався в університеті ім. Вадима Гетьмана на факультеті економіки. Працювати почав з юних років і знає, які проблеми можуть виникати у молоді, що хоче побудувати власний бізнес, адже сам стикався з ними не раз.

Ігор Кужільний заснував невелике приватне виробництво, де працював звичайним інженером, розширив його, вкладав гроші у розвиток міста та навчання людей. У 2018 році заснував та створив у Київській області сучасний завод пластикових труб.

Як повідомлялось, місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. Київська міська виборча комісія затвердила зразки бюлетенів на вибори депутатів Київради та міського голови столиці. Також ЦВК опублікувала відеороз’яснення, як правильно заповнювати виборчий бюлетень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...