Голими тримав у підвалі: ідентифіковано російського ката, який знущався з мешканців Гостомеля (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:26 26.05.2022

Українські правоохоронці зібрали докази того, що окупант разом із іншими російськими військовослужбовцями у березні 2022 року у окупованому Гостомелі «кошмарили» населення незаконними обшуками.

Голими тримав у підвалі: ідентифіковано російського ката, який знущався з мешканців Гостомеля (ФОТО)

Як повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова, це Андрій Хітров – військовослужбовець зведеного підрозділу управління росгвардії у Кемеровській області рф.

Шукаючи українських захисників та правоохоронців, загарбники вибивали вікна і двері.

Під час одного з обшуків окупанти залякували цивільних зброєю. Знущання дійшли до того, що вони змусили людей повністю роздягнутися. Після цього людей тримали у підвалі. Бранців били прикладами зброї по ребрах і ногах, погрожували зброєю та імітували страту. Нелюди морили їх голодом і спрагою.

Хітрову повідомлено про підозру в жорстокому поводженні з цивільним населенням, що є порушенням законів та звичаїв війни.

Якщо вам відома додаткова інформація про причетність підозрюваного до цих та інших воєнних злочинів – сповіщайте на наш єдиний доказовий хаб https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75“, – додала Венедіктова.

Нагадаємо, син екснардепа підтримував окупантів, а ще двоє колаборантів вбили чоловіка в Гостомелі.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин