Хутро на підлозі, золото і автомат з газіровкою: з’явилися фото резиденції Медведчука на Закарпатті

Автор: Марія Супрун
21:30 31.03

Після вторгнення Росії наприкінці лютого, кум Путіна Віктор Медведчук втік зі свого маєтку в Києві. Він мав сидіти під домашнім арештом за підозрою у державній зраді, але зараз українські правоохоронці не знають, де він.

Хутро на підлозі, золото і автомат з газіровкою: з’явилися фото резиденції Медведчука на Закарпатті

Журналісти «Слідства.Інфо» приїхали до величезної резиденції Медведчука на Закарпатті — у селі Жденієво. Про цю резиденцію багато писали журналісти протягом останніх років — всі намагалися розгадати, що ж ховає там кум Путіна. Тепер можна побачити, чим оточив себе проросійський політик, який славиться своєю любов’ю до коштовних речей.

Територія настільки велика, що її важко обійти за один день. Там є кілька будинків, ставки і навіть відгороджена парканом гірська річка. 

Головний будинок — це кількаповерховий дерев’яний палац. У ньому кілька входів. 

На першому поверсі під захисною плівкою стоїть червоний радянський автомат «Газированная вода». За три копійки (ймовірно, теж радянські) тут можна випити «сироп ситро» або «сироп буратино», за одну копійку — воду без сиропу. 

У вітальні – картини, кількаметрові люстри, золоті елементи декору. Великий камін із зеленого мармуру, темного дерева та позолоти. Настільний годинник від Soher – від 300 тисяч гривень. Дуже багато хутра. Ледь не кожен диван, стіл або крісло стоїть на великому шматку лисячого хутра. Страшно уявити, скількох тварин було вбито заради цього елементу інтер’єру. 

В глибині — басейн і джакузі. Звідси відкривається панорамний вид на ліс та гори. Тут же – спортзал, масажний кабінет, спа-зона і окрема сауна.

На території є ще один будинок — «гостьовий». Там кілька обідніх залів, зон для відпочинку та спальних кімнат. Багато оздоблення з мармуру. І шкури бурих ведмедів.

Нагадаємо, Віктор Медведчук втік з-під домашнього арешту 27 лютого, на третій день війни.

Раніше показали палац Медведчука поблизу Пущі-Водиці. У дворі палацу Медведчука виявили залізничний перон та дизайнерський вагон у стилі компанії “Pullman”, яка виробляє люксові автомобілі та залізничні вагони.

Великий Київ у Google News

підписатися