Їхній проєкт розповідає про унікальну українську архітектуру радянського періоду на прикладі станцій метро й ансамблю Національного комплексу «Експоцентр України» та є продовженням «Виставки», яку розмістили на центральній алеї ВДНГ.
Мета — надихнути пасажирів метро та гостей ВДНГ на роздуми про цінності, про минуле, сучасне та майбутнє, про значення історії. За допомогою мистецтва дати зрозуміти, що її збереження — спільна відповідальність громадськості перед майбутніми поколіннями.
«У ВДНГ та київського метро багато спільного в контексті архітектурної спадщини. Наприклад, співавтором одного з павільйонів є Вадим Жежерін, який також займався станцією «Золоті ворота». А одна з художниць експериментальної лабораторії архітектурної кераміки «Майстерні Ніни Федорової», що працювала над керамічним панно для станції «Хрещатик», оформляла павільйон тваринництва (№2) на ВДНГ», — розповідає Наталка Макогон, заступниця начальника київського метрополітену.
Виставка на «Золотих воротах» триватиме до 6 вересня.
Нагадаємо, цього літа простори ВДНГ перетворилися на територію сучасного мистецтва – тут представили масштабну культурно-просвітницьку програму під загальним гаслом «ВДНГ надихає».