Хтось на морі, хтось на дачі, а Порошенки плетуть маскувальні сітки (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
17:45 10.07

Остання закупівля маскувальних сіток Міністерством оборони відбулася наприкінці 2018 року, і з 2019 централізовано сітки не закуповувалися.

Хтось на морі, хтось на дачі, а Порошенки плетуть маскувальні сітки (ФОТО)
За словами Петра Порошенка, лідера «Європейської Солідарності» , якщо є прагнення допомогти армії і Україні – ніхто і ніщо   не зупинить.
 
Плетіння  маскувальних сіток триває в партійному офісі. Разом з волонтерами тут сьогодні працює і лідерка столичної «Європейської Солідарності», депутатка Київради Марина Порошенко.
За словами п’ятого Президента України, остання закупівля маскувальних сіток Міністерством оборони відбулася наприкінці 2018 року, і з 2019 централізовано сітки не закуповувалися.
“Щиро вдячний усім волонтерам, які у цей суботній день присвятили час виготовленню сітки для українських воїнів. Наші волонтери роблять ці захисні сітки, щоб вороги зі своїх дронів та постів спостереження не бачили нашої техніки, наших фортифікаційних споруд, і щоб наші воїни були під надійним захистом. Ми робимо це зусиллями різних волонтерських груп за програмою краундфайдингу – за гроші небайдужих людей. Безмежна подяка всім, хто долучився до цього процесу!”- зазначив Порошенко.
Політик також подякував всім,  хто долучився до процесу обладнання лінії зіткнення системою відеоспостереження.  Як деталізував нардеп, обладнання 10 ОГШБр  найближчими днями вже завершується, і він з командою  переходить до допомоги  наступній бригаді.
 
Нагадаємо, Порошенко назвав, у кого рило в пуху по справі «вагнерівців» і чому слід включити «вагнергейт» в порядок денний ТСК.

 

 
 

Великий Київ у Google News

підписатися