Хто злизав масло і недоїв яблуко? Скарги батьків на “карантинні” сніданки у школах перевірятимуть

17:54 08.09.2020

Батьки столичних школярів не припиняють скаржитись на харчування дітей у школах, відколи через пандемію ввели нові правила прийому їжі, відмовившись від гарячих страв.

Хто злизав масло і недоїв яблуко? Скарги батьків на “карантинні” сніданки у школах перевірятимуть

Як повідомляє у Facebook Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві, від обурених батьків їм почали надходити фотозвіти сніданків якими годують дітей у столичних школах.

Зокрема, одна із мам надіслала таке фото шкільного сніданку.

шкільний сніданок ужас

Сніданок для 2 класу Школа 64 Солом‘янського району м.Києва привів мене в шок! 🤬
Як це назвати бургер чи сендвіч?! Хто злизав масло і не доїв яблуко”, – зазначила жінка у коментарі до фото.

Під цим постом з’явилось багато коментарів і фото, що свідчать про те, що такі випадки неналежного харчування у столиці непоодинокі.

У Держспоживслужбі називають обурення батьків цілком зрозумілим і обіцяють реагувати на скарги  – перевірити викладені факти у вказаній школі.

Батьків просять активізуватись і наводити такі факти і у офіційних зверненнях. Зробити це так само просто як і пост. Подати можна на електронку: [email protected] або за допомогою засобів поштового зв’язку (04053, м.Київ, вул. Некрасовська, 10/8).

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання (для відповіді), викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Варто додати фотодоказів.

Письмове звернення (в т.ч. електронне) повинно бути підписано заявником (заявниками), із зазначенням дати. У електронному зверненні також має бути зазначено електронну, поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Нагадаємо, через пандемію в школах ввели нові правила прийому їжі – учні молодших класів їстимуть зі спеціальних пакетів. У КМДА такий формат сніданків називають вимушеним і тимчасовим, а також через скарги батьків обіцяють посилити контроль за харчуванням у школах.

Великий Київ у Google News

підписатися