Хто так їздить? В області викрили схему видачі “липових” посвідчень на кермування тракторами і комбайнами

20:55 12.02

На Київщині викрито корупційну схему видачі посвідчень на право керування сільськогосподарською технікою: задокументовано понад 50 епізодів.

Хто так їздить? В області викрили схему видачі “липових” посвідчень на кермування тракторами і комбайнами

Як повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури, до складу групи входили начальник одного з відділів Головного управління Держспоживслужби в Київський області, його заступник та головний спеціаліст відділу, а також керівництво одного з навчально-курсових комбінатів.

Саме ця “банда”  налагодили схему  отримання грошей за  іспитів на отримання водійських посвідчень тракториста-машиніста. 

 “Слідством встановлено, що начальник відділу, являючись головою екзаменаційної комісії по прийняттю теоретичних і практичних іспитів на право керування машинами категорій, які заявлені для отримання посвідчення тракториста-машиніста, спільно зі своїм заступником та членом комісії – головним спеціалістом вказаного відділу вносили до протоколу екзаменаційної комісії завідомо недостовірні відомості щодо позитивного складання іспитів, без фактичного його проведення”, – деталізують в прокуратурі.

Керівництво учбового закладу  в свою чергу  підшукувало вдячних клієнтів, які не хотіли чи не могли здавати іспити, але мали необхідність   отримати вказане посвідчення.   

Вже викрито  більше 50 фактів вимагання та отримання  коштів, взагалі,  видано “липових” посвідчень більше ніж на 100 тисяч гривень.

У  службовому кабінеті заступника начальника відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області виявлено та вилучено майже 41 тис гривень  та чорнові записи.

Крім цього у фігурантів вилучено відповідні посвідчення, які були підписані заступником начальника відділу на ім’я людей, які фактично не проходили навчання та не складали практичний та теоретичний іспити. 

Наразі затримано керівника учбового закладу, його заступника та головного спеціаліста відділу. Їм повідомлено про підозру у вчиненні вказаного злочину, вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

До слова,  експосадовцю заводу ім. Патона та члену правління повідомлено про підозру у розкраданні майна та відмиванні доходів.

Великий Київ у Google News

підписатися