Хто приніс до “Охматдиту” отруєну питну воду вивчає поліція

Автор: Оксана Тупальська
11:27 09.07

Напередодні ввечері волонтерка Катерина Терехова повідомила, що невідомі принесли отруйну воду до лікарні “Охматдит”. Та казала, що це начебто призвело до погіршення здоров’я поліцейських, які працювали на ліквідації наслідіків російського обстрілу.

Хто приніс до “Охматдиту” отруєну питну воду вивчає поліція

Волонтерка сказала, що всі постраждалі від отруєння, на щастя, живі і їм робили уколи. Мовляв, один із поліцейський цією рідиною вмився, інший її пив – після цього його відкачували працівники швидкої допомоги.

Сьогодні дуже багато людей із Києва привезли дуже багато води в «Охматдит»… Підійшли поліцейські. Ми сказали, що лишаємо їм воду, і продовжили збиратися. Вже за хвилину поліцейські покликали нас і сказали: «А що це у вас за вода?» Ви зараз можете бачити моє обличчя. Воно червоне. У нас усіх хімічне отруєння. Якісь пі***аси, я просто не можу сказати інакше, отруїли пляшку з водою…»,  – розповіла волонтерка.

Однак сьогодні у поліції Києва повідомили, що перевіряють інформацію щодо можливого отруєння питної води на місці ліквідації наслідків ворожого обстрілу. Кажуть, що за їхніми даними до медичних працівників звернень від громадян та поліцейських щодо можливого отруєння водою не надходило.

Зазначену інформацію поліцейські виявили під час моніторингу соціальних мереж. За вказаним фактом проводиться перевірка, – кажуть в Поліції Києва.

Волонтерка показала, як виглядає пляшка з водою, яка начебто нашкодила людям та сказала ввечері, що вдома робила крапельницю з антитоксинами й сорбентами, а вранці планувала йти здати аналізи, щоб виявити токсин.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Катерина Терехова (@tetushkaau)

Повідомлення волонтерки викликало обурення в соцмережах. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин