“Хто ці смішні люди? Я можу зробити краще”: Володимир Кличко задумався про політику

Автор: Тетяна Сененко
16:14 20.09

Колишній чемпіон світу з боксу Володимир Кличко відповів на питання про можливу політичну кар’єру.

“Хто ці смішні люди? Я можу зробити краще”: Володимир Кличко задумався про політику

Про це Кличко-молодший сказав в інтерв’ю LB.ua.

“У політику не ходять. Нею або займаються, або вона займається тобою. Ти робиш вибір. Будеш цим займатися чи ні. Віталій (Кличко, – Прим.) вирішив займатися вже давно. А я… Я – активіст. Брав участь у Помаранчевій революції у 2013-2014 роках як активіст. Не як політик“, – зазначив Володимир Кличко.

Він підкреслив, що поки що залишається поза політикою, але висловив думку, що міг би впоратися з обов’язками краще за деяких політиків:

“Я вибрав поки бути поза політикою. Але вона мені не чужа. Я зараз не буду заявляти, що у мене є якісь плани цим займатися. Але коли я слухаю наших політиків – а я за ними, як ви вже зрозуміли, уважно спостерігаю – то часто думаю: “Хто ці смішні люди? Що вони кажуть? Що вони роблять?”. Адже я точно можу зробити це краще”,  – сказав він.

До слова, 45-річний Володимир Кличко очолив рейтинг найкращих боксерів в історії. Українець, який був чемпіоном світу у важкій вазі за версіями WBA, IBF, WBO і IBO опинився попереду Джо Луїса, Мохаммеда Алі та свого брата Віталія.

Великий Київ у Google News

підписатися