Христя Фріланд іде з парламенту Канади та стане радницею Зеленського з економічного розвитку

Колишня віцепрем’єрка і міністерка фінансів Канади Христя Фріланд оголосила, що залишає мандат депутатки та припиняє роботу на посаді спецпредставниці прем’єра з відновлення України, щоб перейти на роль радниці президента України з економічного розвитку.

Президент Володимир Зеленський повідомив, що призначив Фріланд радницею з економічного розвитку у статусі нештатної (unpaid, non-staff) радниці. У своїй заяві Фріланд зазначила, що Україна перебуває в авангарді глобальної боротьби за демократію та нині критично важливо діяти для підтримки економічного розвитку країни.

Читайте також: Україна на межі гуманітарної енергетичної кризи через російські атаки по цивільній інфраструктурі

Прем’єр-міністр Канади Марк Карні подякував Фріланд за роботу на попередніх посадах і заявив, що її рішення узгоджується з переходом на нову роль, назвавши цей крок демонстрацією непохитної підтримки Канадою України та прагнення до справедливого і міцного миру.