Хотів підірвати знайому, але розірвало самого: подробиці вибуху в Боярці

Автор: Марія Супрун
18:56 17.03

Поліція встановила особу чоловіка, який загинув вчора під час сильного вибуху в місті Боярка, а також з’ясувала всі обставини події.

Хотів підірвати знайому, але розірвало самого: подробиці вибуху в Боярці

Як розповіли у поліції, загиблим, якого під час вибуху розірвало на шматки, виявився 34-річний уродженець АР Крим. Протягом тривалого часу він проживав у місті Києві.

У Боярці мешкала колишня подруга загиблого, якій він позичив гроші. Між молодими людьми відбулася сварка, тому чоловік прагнув повернути борг, а жінка відмовилася віддавати гроші. Тоді чоловік вирішив помститися. Він обладнав майстерню, придбав необхідні речовини та зробив саморобний вибуховий пристрій.

Чоловік приїхав на таксі до місця призначення і через декілька хвилин після того, як він вийшов з автомобіля, пролунав вибух. До місця проживання жінки він не дійшов кілька метрів – пристрій вибухнув у його руках.

Нагадаємо, вчора в результаті вибух у Боярці було пошкоджено трансформатор, лінії електропередач, 4 автівки, вікна та паркани 5 найближчих будинків. Утворилась велика воронка. За результатами огляду місця події було встановлено, що загинула людина – рештки тіла були розкидані в радіусі кількох метрів.

Великий Київ у Google News

підписатися