Ініціатива №22/201592-еп була опублікована 8 серпня.
Юлія народилася у Києві 18 червня 1999 року. Навчалась у 241 ліцеї. Під час Революції гідності у 2014 році допомагала медикам на Майдані. В 2020 році закінчила Національну академію Національної гвардії України (військова кафедра). А у 2022 році – Харківський національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.
«В перші місяці після повномасштабного вторгнення Юлія не могла сидіти вдома і чекати, коли закінчиться війна, так як майже всі її друзі були на фронті. Вона добровільного з’явилась у військомат, але їй відмовили. Після цього Юлія почала шукати шляхи, як потрапити на службу в ЗСУ і змогла приєднатись до лав ЗСУ в травні 2022 р. та проходила службу в 47 ОМБр на посаді заступника командира роти з морально-психологічного забезпечення. Внесла значний вклад у формування бригади та відбір особового складу. Взимку 2022-2023 р. виконувала обов’язки командира механізованої роти. Відколи призначили штатного командира роти, виконувала свої функціональні обов’язки на відмінно і допомагала у навчанні людей, а також в забезпеченні особового складу всім необхідним для ведення бойових дій. В зв’язку з розширенням штату переміщена на посаду офіцера-психолога, де виконувала роботу всіх заступників з морально-психологічного забезпечення батальйону», – зазначає автор петиції Тарас Сухенюк.
Читайте також: Захиснику Київщини просять присвоїти звання Героя
Юлія говорила, що хоче виконувати більше бойової роботи і її назначили помічником начальника оперативного відділу.
Загинула дівчина 30 липня 2023 року на Запорізькому напрямку внаслідок обстрілу в районі Оріхова. Юлія була єдиною дитиною у мами.
«Юлія була справжнім патріотом, воїном, вона завжди хотіла тільки одного – звільнити Україну і жити в мирній країні, де вона буде насолоджуватись сімейним щастям», – розповів ініціатор звернення до президента.
Нагадаємо, також присвоїти звання Героя України просять Геннадію Леху, який захоплював ворожі танки, боронячи Київщину, та рятував життя побратимів.