Холери немає: якість води у Києві відповідає нормам

Автор: Марія Супрун
11:49 14.06

«Київводоканал» спростовує інформацію про те, що водопровідна вода може бути небезпечна та через неї можуть поширюватись хвороби.

Холери немає: якість води у Києві відповідає нормам

Як зазначають в компанії, наразі у мережі розповсюджується фейкова інформація про можливий спалах холери через холерну паличку у воді. Таке повідомлення вже поширилося пабліками та чатами різних міст. У дописах зазначається, що навіть чистити зуби та мити фрукти і овочі необхідно винятково кип’яченою водою.

Як зазначають у «Київводоканалі», ця інформація не відповідає дійсності і, скоріше за все, спрямована на дестабілізацію ситуації та нагнітання паніки серед населення.

Підприємство наголошує, що якість питної води  контролюється за різними показниками безпечності. Жодних відхилень від наразі немає, водопровідна вода цілком безпечна.

«Київводоканал» забезпечений усіма необхідними реагентами в достатній кількості, всі водопровідні споруди працюють у штатному режимі, всі процеси з водопідготовки відбуваються в установленому порядку.

Нагадаємо, раніше Держпродспоживслужба в м. Києві також спростувала інформацію щодо випадків захворювання на холеру в столиці.

Читайте також: На Київщині перевірили можливість спалаху інфекцій: які ризики виявили

Великий Київ у Google News

підписатися