Ходіть подивитися на новий міст-хвилю: для киян проведуть безоплатні екскурсії Оболонню

Автор: Вікторія Мілюта
13:17 30.05

Цими вихідними для киян та гостей столиці проведуть безоплатні екскурсії Оболонським районом, під час яких можна побачити новий пішохідний міст.

Ходіть подивитися на новий міст-хвилю: для киян проведуть безоплатні екскурсії Оболонню
Світлодіодне освітлення

Як розповіли в Управлінні туризму та промоцій КМДА, на учасників чекають прогулянки на Оболонський острів та до парку «Наталка».

Екскурсія «Прогулянка сучасною Оболонню» пролягатиме через житловий масив від станції метро «Мінська», Оболонську набережну та парк «Наталка». Під час заходу учасники дізнаються про історію облаштування та будівництво об’єктів у цій місцевості, серед яких – новий пішохідний міст, який з’єднує набережну з Оболонським островом.

Дата та час: 1 червня, субота, 11:00.

Реєстрація за посиланням.

Дата та час: 1 червня, субота, 17:00.

Реєстрація за посиланням.

Читайте також: Метал, з якого зроблений новий київський міст «Хвиля», став чи не останньою продукцією, яку виготовляли на заводі «Азовсталь»

Дата та час: 2 червня, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням.

Дата та час: 2 червня, неділя, 17:00.

Реєстрація за посиланням.

Зазначимо, екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники зможуть пройти в розташовані неподалік укриття.

Нагадаємо, міст-хвилю на Оболоні відкрили 24 травня – він одразу став популярним у киян. Тепер містяни можуть гуляти новою великою рекреаційною зоною на Оболонському острові. Новий міст зʼєднує острів з набережною Оболоні та парком «Наталка». 

Великий Київ у Google News

підписатися