Хочеш миру – готуйся до війни. Як організовують тероборону Київщини

Автор: Галина Ворона
19:24 25.01

Київщина – перша область в Україні, яка прийняла обласну програму територіальної оборони та буде посилено працювати над виконанням всіх її заходів.

Хочеш миру – готуйся до війни. Як організовують тероборону Київщини

Про це повідомив очільник регіону Василь Володін.

Як зазначив голова КОДА, щоб відшліфувати всі процеси організації територіальної оборони Київщини, він зібрав службову нараду. У ній взяли участь командувач Сил тероборони Збройних сил України Юрій Галушкін, командир тероборони Київської області Олександр Коваль, голова Координаційної ради учасників АТО/ООС Віталій Баранов, командири військових частин, очільники всіх районів, а також представники поліції, ДСНС, депутатського корпусу та структурних підрозділів облдержадміністрації.

За словами Василя Володіна, згідно із законом України “Про основи національного спротиву”, який вже вступив у силу, у кожній області має бути розгорнута бригада, а в кожному районі – батальйон. Це все на Київщині вже зробили.

Тож наразі сфокусовані на таких питаннях:

  • розгортання мережі пунктів постійної дислокації;
  • забезпечення бригад приміщеннями для зберігання зброї та іншого необхідного матеріально-технічного забезпечення;
  • забезпечення стійкої системи управління, у тому числі систем оповіщення та зв’язку.

Паралельно триває робота щодо укомплектування батальйонів. Йдеться як про укомплектування управління бригади та батальйонів, так і контрактування резервістів, додав Василь Володін.

Читайте також: Віталій Кличко збирає правління Асоціації міст. У порядку денному – обговорення заходів тероборони міст і селищ

Нагадаємо, у кожному районі Києва обладнають пункти для бригад територіальної оборони.

Великий Київ у Google News

підписатися