Хейтер очільниці музею Голодомору прийшов до неї на роботу з вибаченнями

Автор: Вікторія Мілюта
18:59 30.07.2023

Громадський активіст Клим Братківський, який зашеймив директорку музею Голодомору Лесю Гасиджак через її фігуру, прийшов до неї на роботу, щоб вибачитись.

Хейтер очільниці музею Голодомору прийшов до неї на роботу з вибаченнями

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Прийшов просити вибачення у пані Лесі, а її не було», – написав Братківський у коментарі під своїм постом.

Для цього він навіть придбав букет квітів.

Та очільниці музею на місці не було, а квіти працівники установи відмовилися їй передавати.

Сама Гасиджак пізніше відреагувала на цей візит.

Читайте також: Скандал з рожевим фасадом: на Подолі з’явився будинок зі стіною “кольору Барбі”

«До Музею прийшов молодий чоловік, з квітами. Купив і прослухав екскурсію. Поцікавився, чи є Леся Гасиджак, і коли почув, що вона має вихідний (для відвідувачів музей працює з четверга по неділю, але адміністрація музею має вихідні у суботу і неділю, бо працює з понеділка по п’ятницю, що регламентовано Правилами внутрішнього трудового розпорядку, які є частиною Колективного договору), попросив передати мені квіти і сказав: «Я – Клим Братківський». Звісно, квіти в нього не прийняли, бо екскурсовод, науковий співробітник, завідувач відділу, касир і доглядач, згідно з посадовими інструкціями, не зобов’язані надавати кур’єрські послуги і не є секретарями чи помічниками керівника. Зламати життя і розтоптати людину – це публічно. А потім тихенько, з аудитом і гиденьким висновком, у вихідний – під виглядом «просити вибачення», – написала вона у соцмережі.

Нагадаємо, скандал виник після публікації Братківського у Facebook, в якій він назвав зовнішність голови музею Голодомору в Києві Лесі Гасиджак «не відповідною до посади». Користувачі соцмережі звинуватили його у бодішеймінгу та нетолерантності.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин