Хатня справа: посадіть магнолії, що цвітуть двічі на рік та здивуйте столичних ботаніків

Автор: Оксана Тупальська
17:51 23.04

У подвір’ї власної садиби або поруч з багатоповерхівкою навесні можна висадити магнолії, які будуть квітнути навіть у серпні. Достатньо лишень дочекатися, доки рослини вперше перецвітуть у розсадниках, та перенести їх ближче до дому. Які 2 сорти квітнуть двічі на рік, розкриваємо таємницю.

Хатня справа: посадіть магнолії, що цвітуть двічі на рік та здивуйте столичних ботаніків
Світлодіодне освітлення

Магнолія “Red Lucky” або Soulange’a

Вона потрапила в Україну з Китаю. Має біло-рожеві квіти. Магнолію Суладжа можна побачити у Ботанічному саду ім. Гришка в Києві. Однак, саджанці цієї рослини можна придбати і висадити самостійно. У розсадниках можна віднайти приблизно за 300 грн. 

Виростає заввишки 3-4 метри, хоча трапляються і високорослі – до 6 метрів. Не боїться весняних заморозків та любить як сонце, так і тінь. Хоч краще садити там, де немає сильних вітрюганів та протягів – аби цвіт протримався якомога довше.  

Віддає перевагу багатим, вологим, добре дренованим, грунти з нейтральною або злегка кислою реакцією. Цікавий факт! Магнолія візьметься швидше, якщо її коріння будуть в тіні. Морозостійкість висока – вона може витримувати температуру до -27 ° C. Але в сильні морози потребує укриття, – розповідають в Agro-маркеті, де реалізовують такі рослини. 

Магнолія Чорний тюльпан або Black Tulip

Це декоративне дерево, всипане великими квітами до 20 см у травні та серпні. Воно високоросле та досягає 6 метрів. За таку красу просять від 1000 грн до 2500 грн. Чорний тюльпан був виведений у Новій Зеландії в результаті схрещування Вулкан х Іоланта. Аромат квітів сильний, дуже приємний, з фруктовими нотками.

Посадка рекомендується на південних, добре освітлених ділянках захищених від холодних зимових вітрів. Підходять родючі суглинні ґрунти. Морозостійкість, 6 зона, до – 22 °C, – розповідають у розсаднику в селі Іванків Бориспільського району на Київщині.

 

Вам буде цікаво почитати інші матеріали з серії:

@yulia_garden_ua Новенька в моєму саду, неперевершена магнолія «Чорний тюльпан».🌺Вона полонила моє серце.❤️Форма квітів, колір, аромат, величина – в ній все ідеально.🫠Замовляла в садовому центрі @🌲Садовий центр «Естет»🌳 _____________________________________ #магнолія #магнолії #садівництво #сад #садовіквіти #ландшафтнийдизайн #yulia_garden_ua ♬ оригінальний звук – Юлія сад України🇺🇦

Великий Київ у Google News

підписатися