Гутцайт у Франції закликав підтримати надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС

Автор: Марина Максенко
05:40 18.06

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт під час виступу на Спортивному форумі ЄС, який проходить у Ліллі (Франція), закликав партнерів підтримати надання Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу.

Гутцайт у Франції закликав підтримати надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС

Про це повідомляє ММС.

Під час спеціальної панелі “Солідарність з Україною – внесок спорту” міністр відзначив підтримку українського спорту європейськими країнами, зокрема створення умов для тренувань, працевлаштування тренерів, а також співпрацю з антидопінговою організацією України, яка допомогла зберегти національну антидопінгову програму.

Вадим Гутцайт зазначив, що команда Мінмолодьспорту спільно з національним спортивним рухом робить все можливе для привернення уваги світової спільноти до наслідків війни, а також для посилення санкційного тиску на країну-агресора.

“Кожного дня війни сфера фізичної культури та спорту України зазнає нищівних втрат. Велика кількість українських спортсменів, тренерів долучились до лав Збройних сил України. Нам відомо, що в результаті цієї жахливої війни український спортивний рух вже втратив понад 70 молодих і сміливих людей”, – наголосив Вадим Гутцайт.

Під час виступу він закликав європейських колег – міністрів країн-членів ЄС, відповідальних за спорт, підтримати європейську перспективу України.

“Європейське суспільство прийняло наших громадян, наших дітей, нашу молодь, наших спортсменів. Українці вже відчувають себе частиною європейської спільноти. Залишилося лише формально закріпити нашу єдність. Прошу вас підтримати нашу країну та виступити за те, щоб Україна отримала статус кандидата на членство в ЄС”, – закликав Гутцайт.

На полях Спортивного форуму ЄС заплановані зустрічі та консультації Вадима Гутцайта з Європейським комісаром з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді Марією Габріель, міністрами країн-членів ЄС, відповідальними за спорт, представниками спортивного руху.

Великий Київ у Google News

підписатися