Гумштаб Києва зібрав більше 6000 тонн продовольчих товарів. Їх сховали по всьому місту

Автор: Марія Супрун
08:51 02.05

Від початку роботи Гуманітарного штабу Києва, за березень та квітень, було закуплено та отримано від благодійних організацій більше 6000 тонн продовольчих товарів.

Гумштаб Києва зібрав більше 6000 тонн продовольчих товарів. Їх сховали по всьому місту

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Основне завдання Гуманітарного штабу, яке поставив мер Києва Віталій Кличко, було забезпечити продуктово-товарний запас на два тижні із розрахунку на 2 мільйони киян, які залишились в місті. В першу чергу такий крок був потрібен, щоб забезпечити резерв столиці на випадок блокади. Виходячи з планів росіян, вони готувались саме оточити Київ. І відсутність харчів та води могли призвести до гуманітарної катастрофи. На сьогоднішній день оточення столиці не загрожує, але ми готові до будь-якого сценарію розвитку подій. Всім необхідним місто забезпечене. А запаси розподілені по хабах таким чином, щоб у ворога не було можливості їх знищити одним чи декількома ударами», – заявив Мондриївський.

Також він додав, що крім продуктових запасів місто заготувало в достатній кількості й товари першої необхідності та ліки. За останні два місяці велась і активна робота із забезпечення всім необхідним людей, які залишились в столиці та не мали змоги з тих чи інших причин забезпечити себе.

Загалом, ту чи іншу допомогу в столиці отримали більше 200 тисяч киян. Крім того, за підтримки Гуманітарного штабу Києва, було організовано логістичну допомогу торгівельним мережам і в найкоротший термін магазини відновили свою роботу. Активно відновлює свою роботу і решта бізнесу, що повертає столицю до нормального життя.

Нагадаємо, в Києві величезні черги за паливом, виникають конфлікти (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися