Гумор з благодійною метою: у місті відбудеться стендап “Удачники”

Автор: Любава Лисичкіна
23:48 29.02

Ззбиратимуть кошти на підтримку аеророзвідки Української Добровольчої Армії. На жаль, на війні постійно втрачаються дрони, автівки, генератори та павербанки, і актуальність в закупівлі нових тільки зростає.

Гумор з благодійною метою: у місті відбудеться стендап “Удачники”
 Киян та гостей міста кличуть прийти на вечір 6 березня у Pepper’s club.
 
Хто буде?
• Василь Байдак — український стендап-комік. Свої виступи часто сам характеризує як комедію спостереження. У листопаді 2023 року увійшов до рейтингу “Української правди” 100 українських лідерів.
• Олександр Качура – бадьорий комік, який довгий час прожив у Китаї та тривалий час виступав англійською мовою у клубах Гонконгу. Резидент Підпільного стендап клубу.
• Дмитро Білоус – київський стендап комік та учасник ютуб шоу Підпільного Стендапу, любитель емпатично поспілкуватись з глядачами під час виступів.
• Юля Різничок — файна дівчина з файного Тернополя, яка покаже свої “смачні” формулювання та стендап в стилі “нон-фікшн”.
 
Організатори вечору  хочуть фінансово підтримати підрозділ УДА, а саме допомогти закупити нові БПЛА, відремонтувати автівки, чи покрити витрати на які небудь розхідники. 
 
Відомо, триб’ют-концерт легендарних The Rolling Stones відбудеться у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися