Гуманітарна мережа “ЄС” розгорнута по всій Україні – Марина Порошенко

Автор: Ольга Даниленко
15:25 10.03

Аби рятувати життя й здоров‘я українців гуманітарна мережа “Європейської Солідарності” розгорнута по всій території України. Ми реагуємо максимально швидко й не відмовляємо нікому.

Гуманітарна мережа “ЄС” розгорнута по всій Україні – Марина Порошенко

Про це у прямому ефірі розповіла депутат Київради та голова Комісії з питань охорони здоров’я Марина Порошенко.

З перших днів команда “ЄС” долучилися аби допомагати киянам, всім українцям та нашим захисникам й захисницям Тероборони Києва й Київської області.

“У нас вже розгорнута гуманітарна мережа по всій країні. Ми підтримуємо зв‘язок між нашими осередками, як на Сході, так й на Заході України. У Львівський й Івано-Франківській областях у нас розгорнуті справжні гуманітарні хаби. Вони безпосередньо отримують замовлення й одразу виходять на зв‘язок з європейськими країнами, домовляються про гуманітарну допомогу. Потім адресно надсилають усе необхідне, аби рятувати життя наших людей”, – розповіла депутат.

Марина Порошенко висловила вдячність волонтерам Польщі, які активно долучилися до допомоги українцям.

“Це й благодійний фонд “Гуманність”, й Варшавський медичний університет. Вони відгукнулися на наш заклик про допомогу і надали нам медичну допомогу. Вчора ми відіслали частину до лікарні швидкої допомоги. Ми вже отримали нові замовлення й зараз будемо працювати для того, аби їх швидше виконати. Ми нікому не відмовляємо”, – зазначила Порошенко.

Крім того, команда гуманітарного штабу “ЄС” вже домовилася про гуманітарну допомогу з благодійниками Німеччини.

Депутат повідомила, що сьогодні також допомога була надана Київському військовому госпіталю.

“Ми передали необхідні ліки, кровоспинні засоби, знеболюючи, перев‘язувальні, шовний матеріал для хірургії та багато іншого. Все що потрібно. Сьогодні також плануємо заїхати до метро, де ховаються наші люди. Передамо їм пледи, теплі речі, все необхідне, аби люди не захворіли”, – розповіла депутат.

Нагадаємо, п’ятий президент України, лідер партії “ЄС” Петро Порошенко передав батальйону територіальної оборони 30 кулеметів ПКМ виробництва, крупнокаліберний кулемет та броньовану машину “Тритон”. Крім того були передані 500 аптечок.

Як повідомляв “ВК”, теробороні роздали понад 25 тисяч автоматів та 10 млн патронів.

Великий Київ у Google News

підписатися