Григорій Козловський та ФК «Рух» надали артилеристам 45-ї ОМБр важливу техніку та спорядження

20:14 01.12.2023

Відомий львівський меценат і бізнесмен Григорій Козловський та ФК «Рух» передали 17 дронів-камікадзе та 10 дронів дартс на передову бійцям 45-ї окремої артилерійської бригади.

Григорій Козловський та ФК «Рух» надали артилеристам 45-ї ОМБр важливу техніку та спорядження
оренда квартири Київ

Крім партії дронів, артилеристи отримали вантажний автомобіль із краном-маніпулятором з ремонтним комплектом та необхідним спорядженням.

Передавали цю допомогу ФК «Рух» спільно з ГО «Народна самооборона Львівщини».

Як зауважив керівник ГО «Народна самооборона Львівщини» Артем Хмиз, ця підтримка надзвичайно важлива для наших військових.

«Це вже не перший автомобіль, який ми передаємо у співпраці з «Рухом». Ми дуже цінуємо цю співпрацю. Відповідальний бізнес та спорт взаємодіють з військовими, і це дає свої плоди», – зазначив голова ГО.

Такий транспортний засіб може заїхати будь-куди та перевезти будь-який вантаж, каже сержант роти матеріального забезпечення 45-ї ОАБр Маркіян Чех. Це може бути як бойове спорядження, типу боєкомплекту, так і побутові речі та продукти харчування.

А спортивний директор «жовто-чорних» Володимир Лапіцький розповів, що Юлія Думанська, «ФК «Рух» та його засновник Григорій Козловський намагаються всіляко допомагати нашим військовим.

«Ми регулярно передаємо захисникам дрони та інше військове та технічне спорядження. Кожен повинен допомагати ЗСУ і дуже приємно, що військові радіють такій підтримці і вдячні за неї. «Рух» продовжить допомагати, адже за можливості ми лише збільшуємо кількість переданого спорядження та техніки» – додав Лапіцький.

 

Григорій Козловський в свою чергу зазначив: 

«Дуже важливо, щоб воїни, які зараз в окопах на сході, на півдні України,  там де гаряче, знали, що тут в тилу ми не сидимо склавши руки, а працюємо над тим, щоб надати нашим захисникам більше сили у вигляді потрібного для них обладнання та техніки. Це і спецавтомобілі, і дрони, й інше спорядження, яке необхідне нашим захисникам на передовій. Сьогодні кожна навіть невелика поміч цінна для наших воїнів та нашої країни. Допомагаючи нашим воїнам, ми допомагаємо їм наблизити день нашої Перемоги над російським злом!».

Раніше  ФК «Рух» та львівський меценат і бізнесмен Григорій Козловський забезпечили бійців 45-ї ОАБр необхідною технікою. Українські військові отримали 8 антиланцетних комплексів «Зозулька», 32 автономних дизельних опалювача, 8 BanderPower та колеса для вантажівок.

Григорій Козловський, почесний президент ФК “Рух”(Львів), бізнесмен і відомий меценат

Крім того меценат надав бійцям 45-ї ОМБр допомогу у вигляді безпілотників «Посейдон». Ці розвідувальні безпілотні літальні апарати оснащені двома камерами зі 40-кратним зумом, що дозволяє вести спостереження з великої висоти та служать «очима» для артилерійських підрозділів ЗСУ.

Великий Київ у Google News

підписатися