Гроза для живодерів. У Києві з’явиться Центр гуманного поводження з тваринами

Автор: Галина Ворона
11:45 04.03

У столиці створять міжвідомчий Центр гуманного поводження з тваринами, що буде оперативно реагувати на заяви про недбале та жорстоке поводження з тваринами.

Гроза для живодерів. У Києві з’явиться Центр гуманного поводження з тваринами

Таке рішення прийняли під час засідання Комісії з питань захисту тварин при Департаменті міського благоустрою.

У засіданні взяли участь директор Департаменту Тимур Ткаченко, депутати Київської міської ради, власники найбільших притулків для тварин у Києві, зоозахисники та волонтери.

Тимур Ткаченко зауважив, що всі небайдужі до тварин мають об’єднати зусилля, щоб  створити умови для комфортного життя тварин у столиці. Члени Комісії одноголосно підтримали рішення про утворення міжвідомчого Центру гуманного поводження з тваринами у місті Києві при КМДА. Мета центру – оперативна реакція на виклики та розв’язання проблем, що виникають через недбале та жорстоке поводження з тваринами.

Містяни мають відчувати безпеку, а тварини – дбайливе та гуманне ставлення. Тому ми звертаємося до керівництва КМДА та органів Національної поліції в Києві з проханням активізувати взаємодію у сфері захисту тварин”, – зазначила голова Комісії Олександра Мезінова.

Комісія ухвалила рішення про створення Робочих груп для обговорення та напрацювання пропозицій щодо Правил утримання тварин у місті Києві та Київської міської цільової програми по регулюванню чисельності безпритульних тварин та контролю за утриманням домашніх тварин на 2020-2022 роки.

Читайте також: Шукай свого. Кото-песо-поїзд у підземці рекламує безпритульних тварин 

Нагадаємо, у 2020 році 753 безпритульні кішки та собаки знайшли собі нових господарів у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...