Гроші від продажу майна ТОВ “Укрбуд Девелопмент” отримають кредитори-родичі Микитася

Автор: Любава Лисичкіна
21:21 28.09.2023

У разі задоволення судами поточного реєстру кредиторів укрбуду, гроші, отримані після продажу майна ТОВ “Укрбуд Деволопмент” в розмірі 207 947 438 гривень отримує дружина екснардепа Максима Микитася – та її мати.

Гроші від продажу майна ТОВ “Укрбуд Девелопмент” отримають кредитори-родичі Микитася
Світлодіодне освітлення
 Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють джерела, знайомі з ситуацією. 

Хто є кредиторами, скільки вимагає дружина і теща

З відкритих даних відомо, що ініціатором банкрутства ТОВ “Укрбуд Деволопмент” стала саме дружина Микитася – Наталія Микитась. Сума її вимог, висунутих до “Укрбуду” – понад  87 млн гривень. При цьому боржник визнав вимоги саме Микитась Наталії, на відміну від вимог інших кредиторів.

Ще одним кредитором ТОВ “Укрбуд Деволопмент” виступає компанія “К’Ю.С.М. ГРУП” з вимогами до боржника на суму понад  120 млн гривень. Власницею зазначеного товариства є Красножен Валентина Павлівна, теща Максима Микитася.

Скільки коштів отримають родичі Микитася

Отже, у випадку задоволення судами такого реєстру кредиторів УКРБУДУ, гроші, отримані після продажу майна ТОВ “Укрбуд Деволопмент”  отримують дружин та теща. Загальна сума виплат –  понд 207 млн гривень.

 Нагадаємо, Микитась був затриманий 18 жовтня за підозрою у пропозиції хабаря у сумі EUR22 млн міському голові Дніпра. В обмін на ці кошти екснардеп планував укласти з підконтрольними йому фірмами контракт з будівництва метро в Дніпрі поза конкурсом. Минулого тижня НАБУ і САП завершили розслідування.

Історія Максима Микитася та його компанії ТОВ “Укрбуд Девелопмент” нерозривно пов’язана з майже однойменною державною будівельною корпорацією “Укрбуд”. 

Як відомо, у вересні 2019 року Микитась заявив, що продав компанію і йде з будівельного бізнесу. Згодом він був затриманий та арештований у зв’язку з низкою кримінальних проваджень щодо махінацій з нерухомістю, відмиванням грошей та викраденням людини. Втім, в середині березня 2021 року обвинувачуваний вийшов із СІЗО під заставу. Після початку повномасштабного вторгнення деякі ЗМІ повідомляли, що фігуранту вдалося оформити дозвіл на виїзд за кордон.

Добудовувати 23 незакінчені об’єкти “Укрбуду” взялася компанія “Київміськбуд”, однак влітку 2022 року  там повідомили, що не можуть цього зробити через брак коштів.

Великий Київ у Google News

підписатися